Moteris vyrą rado meilužės glėbyje. Tai, kaip pasielgė žmona, pribloškia

Neištikimybe savo vyrą įtarusi Sigita kreipėsi į „TV Pagalbą“. Moteris guodžiasi, kad jos vyras, su kuriuo ji susituokė prieš pusę metų, yra neištikimas ir to nuo Sigitos nebeslepia. Sigitai skauda širdį, nes ji dar mylį savo vyrą, tačiau nežino, kaip toliau elgtis.

Sigitai padėti atskubėjusi gelbėtoja Rūta Filejeva nutarė patikrinti namą, kuriame pernakvoti ketino Sigitos vyras Arūnas. Apie tai, jog Arūnas miega su kita moterimi, Sigitai pranešė pažįstai kaimo gyventojai.

Nors Arūnas savo žmonai tikino, kad miega vienas ir kitą rytą atvyks pas Sigitą, patekusios į vidų moterys jį rado meilužės glėbyje. „Su viena pamiegi, tada grįžti pas žmoną skaniai pavalgyti vakarienės, šilto maisto. Ir dar į darba įsidedi maisto“, – negalėjo patikėti vyro dviveidyste Sigita.

Ši, 2015 metais nutikusi istorija – pavyzdys visoms moterims, jog per daug rūpindamasi savo vyru galite išlepinti jį ir pastūmėti į nesibaigiančius nuotykius.

„Tu pusę metų esi vedęs ir keturis mėnesius turi meilužę. Arba tu dabar ieškai kelio atgal pas žmoną, arba su šita dama pradedi kurti naują gyvenimą“, – Arūnui patartimą davė R. Filejeva.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus