Idomybes

Moters figūra: apie kokius charakterio bruožus ji gali papasakoti

Liesokas kūno sudėjimas

Tokia figūra paprastai prieš mus atskleidžia estetą ir kritiką viename flakone. Ši dama mėgsta gražių ir intelektualių žmonių draugiją. Akivaizdu, kad ji nepakenčia žmogiškojo kvailumo ir visiškai nesidrovi atvirai apie tai kalbėti. Vienas svarbiausių jos charakterio bruožų – tai nesantūrumas.

Stačiakampio figūros tipas

Tokio figūros tipo savininkė – tai vidutinės kompleksijos mergina su neypatingai išsiskiriančiais pečiais, neišreikšta talija ir siaurais klubais. Skiriamasis jos charakterio bruožas yra susikaustymas. Ši mergina dažniausiai kenčia nuo žemos savivertės ir nepasitikėjimo aplinkiniais.

Kriaušės tipo figūra

O štai siaurų pečių ir putlių klubų savininkė vargu ar pasiskųstų saviverte. Ačiū dievui, jai su ja viskas tvarkoje. Užtai šiai prabangiai moteriai turbūt būtų naudingas mokėjimas pasitikėti aplinkiniais.

Figūra – smėlio laikrodis

Tokia mergina (kaip ir pati moteriška figūra) – tai radinys bet kokiam namų jaukumo ir harmonijos mylėtojui. Ji nuolanki, su ja malonu būti 24 valandas per parą, kadangi ji moka kurti harmoningą atmosferą aplink save. Ši mergina ne karjeristė, šeima jai turi žymiai didesnę reikšmę, nei profesinė realizacija.

Putli figūra

Toks figūros tipas paprastai priklauso minkštoms moterims. Jos lengvai eina į kontaktą ir visada džiaugiasi padėjusios tiems, kam to reikia. Dar daugiau, moteris su putliomis formomis nekerštinga ir sugeba atleisti brangiam žmogui net negarbingus poelgius.

Figūra – apverstas trikampis

Stipri, ambicinga ir nepriklausoma, ši moteris lengvai gali duoti į kaulus bet kokiams sėkmingam žmogui. Ji nebijo permainų ir visada ryžtingai bet kokiais keliais eina į savo tikslą. Užsiplieskianti ir sakanti ką galvoja – svarbiausios šios savitos moters charakterio savybės.

 

Didelis viršus ir liesos kojos

Moteris, turinti didelius pečius, krūtinę ir sėdmenis bei gana liesas kojas, dažniausiai nepasėda, temperamentinga ir ekscentriška. Ji nepakenčia vienodumo ir bando gyventi aktyvų gyvenimą. Paprastai tokio tipo figūros savininkė turi daug hobių ir platų pažįstamų ratą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page