Moterys ir vyrai įvardino, kaip atrodo „tobulas kūnas“ – akivaizdūs skirtumai

Nors grožis ir subjektyvus dalykas, tačiau visuomenė prisitaiko prie vieno požiūrio ir visuotinai pripažįsta, koks kūnas laikomas patraukliu. Tačiau „tobulo kūno“ suvokimas ir standartai gana greitai keičiasi, kartais net greičiau nei suvokiame. Ir visgi, prie standarų tenka prisitaikyti turint bet kurią kūno formą. Moterų gudrybės ir specialistų patarimai tai padeda padaryti be didesnių sunkumų. Per pastaruosius šimtus metų tai kas buvo laikoma „tobulu kūnu“, pasikeitė taip smarkiai, jog primena vyravusius standartus prieš šimtus metų. Pamatykite, kaip pasikeitė šie standartai bėgant metams.

O štai žemiau pamatysite, kaip iš tiesų vyrai ir moterys vertina kūnus ir kaip atrodo pagal jų požiūrį sudarytos „tobulos“ figūros. Tyrimas neseniai atskleidė, kaip vyrai ir moterys supranta „tobulo kūno“ standartus. Bluebella.com atlikta apklausa parodė, kaip skiriasi vyrų ir moterų požiūris. Pagal jų atsakymus, buvo sudaryti modeliai vyrų ir moterų kūnų, sudėliojant pagal seksualiausias vietas.

Štai čia MOTERS „tobulas kūnas“ pagal moteris (kairėje) ir pagal vyrus (dešinėje):

Moterys taip pat nurodė, kokios žinomos damos turi idealias kūno vietas: Kembridžo princesės gražiausi plaukai, Caros Delevingne veidas, Jenifer Aniston krūtys, Gwyneth Paltrow pilvas, Emmos Watson klubai ir Elles Macphherson kojos. Vyrų idealai: Scarlet Johanansson plaukai (kai buvo ilgi), Megan Foz veidas, Kim Kardashian krūtys, Michelle Keagan pilvas, Kelly Brookes klubai ir Rosie Huntington-Whiteley kojos.

Štai čia VYRO „tobulas kūnas“ pagal moteris (kairėje) ir pagal vyrus (dešinėje):

Moterų idealai: Harry Style dėl plaukų, Jamie Dornan veidas, Davido Gando presas, Brado Pitto raumenys ir Davido Beckhamo kojos. Vyrai idealiais laiko: Bradą Pittą dėl plaukų, Davidą Beckham dėl veido, Ryan Gosling dėl preso, Hug Jackmaną dėl raumenų ir Franką Lampardą dėl kojų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus