LIFE

Motina atsisakė mažylės dėl jos ligos, už tai ji turi mylintį tėvą

Mažylė Albi jau nuo gimimo pergyveno ne pačius geriausius laikus: motina atsisakė mergaitės, o paskui taip pasielgė ir kitos šeimos, kurios norėjo ją įsidukrinti.

Šios mergaitės istorija pasklido po internetą didžiuliu greičiu. Italas Luka Trapaneze norėjo įsidukrinti Albi, tačiau iškilo problemų. Socialinės tarnybos retai duoda teisę globoti vaiką vienišam homoseksualiam vyriškiui. Tačiau laimė, Lukai buvo padaryta išimtis.

Daugumoje šalių, tarp kurių ir Italija, vienišiems tėvams arba homoseksualistams praktiškai neduoda globoti vaikų, tai yra sudėtingas procesas. Bet Luka perėjo daugybę kliūčių, kurias net aprašė ir publikavo knygoje, kad taptų Albi, kuri turi Dauno sindromą, tėčiu.

Šis atvejis neįprastas, juk jis sugriovė daugelį stereotipų.

Jaunuolis įsidukrino Albi, kai ji buvo dar naujagimė, prieš tai daugelis šeimų atsisakė jos dėl ligos.

Pats Luka dirbo daugelyje centrų, kur prižiūrėjo žmones su ypatingais poreikiais ir jis labai svajojo tapti tėvu. Kadangi jis neturėjo partnerio, jis nusprendė įsidukrinti mažylę vienas. Dabar mergaitė gyvena namuose su rūpestingu ir puikiu tėčiu. Mergaitė labai mėgsta bendrauti su žmonėmis, žaisti ir šokti. Lukos dėka dabar ji turi visa tai ir planus gražiai ateičiai.

Žmonės iš visų pasaulio kampelių nuoširdžiai džiaugiasi už šią šeimą ir linki jiems laimės.

Juk iš tiesų svarbu tik viena – koks tu žmogus!

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close