Laisvalaikis

Motina pavertė dukterį zombiu dėl šiurpios fotosesijos

Daugelis daro fotosesijas su savo mažais vaikais. Juk tai prisiminimas visam gyvenimui. Po kelių dešimtmečių taip malonu atsiversti albumą ir kartu su jau suaugusiu sūnumi ar dukra prisiminti tas mielas dienas.

Kažkam labai norisi išsiskirti netgi čia. Ir esmė ne kažkokioje prabangioje fotosesijoje, padarytoje  brangiame interjere. Yra žmonių, kurie nebijo daryti gana šiurpių fotografijų serijų. Taip, pavyzdžiui, amerikiečių fotografė Tifani Renfro sugalvojo įsimenančią fotosesiją savo dukrelei prieš Visų Šventųjų dieną.

Mažylei, vardu Okla, greitai sukaks metukai. Ji ir jos tėvas Danielis (Tifani vyras) sudalyvavo fotosesijoje, kur mažylė suvaidino atgijusios lėlės-zombio iš „Gyvųjų numirėlių“ serialo vaidmenį. Nuotraukose pirmojoje dalyje mergaitė „ėda“ savo tėvo palaikus, o paskui – tėtis žudiko iš filmo „Penktadienis, 13-a“ vaidmenyje pagrobia ją iš miško.

Vaizdelis, kaip sakoma, ne silpnų nervų žiūrovams.

Interneto naudotojų nuomonės apie baisią šeimos fotosesiją išsiskyrė. Vieni sukritikavo Tifani ir Danielio idėją. Tačiau atsirado daugybė žmonių, kurie teigiamai atsiliepė apie ją.

„Tai šiurpu, bet tai ir gražu. Matosi, kad tėvai atliko didžiulį darbą“, „Įdomu, kaip mergaitė įvertins šią fotosesiją, kai taps vyresnė?“, „Aš, kaip siaubo filmų gerbėjas, galiu pasakyti, kad tai šedevras“ – pakomentavo internete.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page