Natalinis horoskopas pagal jūsų gimimo dieną

Diena, kurią esate gimę, vaidina daug svarbesnį vaidmenį, nei daugelis mano.

Diena, kurią esate gimę, vaidina daug svarbesnį vaidmenį, nei daugelis mano. Nuo šio skaičiaus tiesiogiai priklauso jūsų energetika ir jos ypatumai, charakteris ir temperamentas.

Pagal gimimo datą galima prognozuoti ateitį, tačiau tai jau labiau siejama su mokslu, tyrinėjančiu skaičius – numerologija. Natalinis horoskopas yra nukreiptas į konkrečios dienos, kurią gimė žmogus, ypač kalendorinio skaičiaus, analizę.

1, 10,19 arba 28 diena

Jūsų energetika stipri ir pastovi, tačiau ji pernelyg nepramušama. Tai reiškia, kad jūs galite turėti problemų su mokslais, informacijos įsisavinimu. Jūs sunkiai prisitaikote prie sunkių pokyčių bet kurioje gyvenimo srityje. Santuokoje esate patikimas, lygiai taip pat kaip ir draugystėje, partnerystėje. Jūsų mąstymo ypatybė priverčia daugelį žmonių gerbti jus, o kai kuriuos – vengti jūsų, tačiau tai nereiškia, kad kažkas jus myli, o kažkas ne. Esate pats vienas, bet tik iki tol, kol nerasite tinkamo žmogaus draugystei ar meilei.

2, 11, 20, 29 diena

Jei esate gimę vieną iš šių dienų, jums verta susimąstyti apie tai, kas jums yra svarbiausia. Teisingų prioritetų nustatymo problema persekioja jus nuo pat vaikystės, todėl reikia atkreipti į tai dėmesį. Jūs esate stiprūs komandiniame darbe. Dažnai jūs esate nepasėdūs ir lengvabūdiški, bet užtat vienu metu galite daryti kelis reikalus. Jūsų silpna vieta – neapdairumas. Jūsų stipriosios savybės – lankstumas ir diplomatiškumas.
3, 12, 21 ir 30 diena

Žmonės, gimę šiomis dienomis, su didesne tikimybe, nei bet kas kitas, gali tapti didžiaisiais muzikantais, rašytojais, aktoriais. Jums tereikia pasakyti sau, kad galite tai padaryti, ir gauti palaikymo iš to, kas tiki jumis. Už kiekvieno žmogaus, gimusio vieną iš šių keturių dienų, slypi kažkas kitas. Be kito asmens pagalbos šansai į sėkmę pastebimai sumažėja. Jūs esate lengvai pažeidžiami, bet galite būti panašūs į milžinišką laviną, uraganą.

4, 13, 22, 31 diena

Jūsų likimas – tai šeima. Būkite šalia tų, su kuriais jus sieja kraujo ryšys. Jūs esate stiprūs analitikos, matematikos ir užsienio kalbų mokėjimo srityse. Jūs neprilygstamas lyderis, psichologijos meistras ir tiesiog stipri asmenybė. Jūsų energetika ne visuomet yra stabili, bet ji turi tiek daug stiprių pusių, kad joks minutinis silpnumas negali juos uždengti. Paslaptis yra pozityvus mąstymas.

5, 14, 23 diena

Jei jūs gimėte vieną iš šių dienų, jūs iš tikrųjų esate universalus. Be abejo, jūs turite ir tai, ko neturi kiti. Čia yra kalbama apie užuojautą. Jūs iš prigimties esate puikūs psychologai, kuriems nėra prasmės studijuoti mokslą, kad suprastumėte savo pašnekovą. Jūs galite tapti geru dėstytoju, bet tik netiksliųjų mokslų, nes su skaičiais gali kilti problemų.

6, 15, 24 diena

Jūs – lyderis, bet negalvokite, kad jums nuolat pavyks išsisukti . Jūs elgiatės neapdairiai, ko gero, didžiąją laiko dalį, kartais net patys to nesuvokdami. Jūs pedantiškai ir atsakingai priimate svarbių uždavinių sprendimus, bet jums trūksta tos vienos mažiausios jausmingumo dalelės, kuri yra reikalinga bendravimui su dauguma žmonių. Jūs pernelyg užsidarę, kai reikia priešingo. Jūs — geras analitikas.

7, 16, 25 diena

Jūs turite trauką nežinomos pasaulio dalies – jo energetinės sudedamosios dalies- supratimui. Daugelis patyrusių psichologų yra gimę būtent 7, 16 ar 25 bet kokio mėnesio dienomis. Nataliniame horoskope tokie žmonės pažymėti kaip labai dvasiški, išsivystę. Jūs sugebate suprasti bet kokį žmogų ir išspręsti bet kokią situaciją. Kalbant apie energetiką, pas jus ji stabili ir pakankamai aukšta.

8, 17, 26 diena

Jūs esate neįprasta, dvejopa natūra. Viena vertus, jums dažnai kyla filosofinio pobūdžio klausimų, kita vertus – dažnai priskiriate save tik materialinėms asmenybėms. Pasaulis jums susideda tik iš gėrio ir blogio, todėl nedvejodami dalijate aplinkinius į blogus ir gerus žmones.

9, 18, 27 diena

Jūs turite galingą intuiciją ir didžiulį jos plėtros potencialą. Per visą gyvenimą galite keisti savo interesus, nuostatas ir taisykles, be to, pačiu radikaliausiu būdu. Jūs esate lengvabūdiški ir dinamiški, todėl neišbūnate ilgai vienoje vietoje. Galite būti puikiu keliautoju, mokslininku. Jūs esate protingas ir turite puikią atmintį.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus