Nauja manikiūro idėja: nagai – spalvoti pieštukai

Tikriausiai vaikystėje mėgote spalvinti spalvotais pieštukais, piešti peizažus ir šeimos narių portretus. Jei šis užsiėmimas jums buvo pats mylimiausias, sugrįžti į tuos laikus gali padėti nauja ir šiek tiek neįprasta mada.

Taip, egzistuoja ir tam tikros nagų mados. Vienoje instagramo paskyroje keliamos eksperimentinio manikiūro nuotraukos. Šį kartą daugiau nei 1,7 mln. sekėjų turinti „Nail Sunny“ paskyra savo talentu ir kūrybiškumu nustebino ne vieną.

Jei vis dar negalite pamiršti vaikystės ir spalvotų pieštukų, galite pasidaryti manikiūrą, kuris labai į juos panašus. Be to, su tokiais nagais galima piešti ant popieriaus ir, žinoma, spalvinti.

Nagai iš tiesų atrodo nepaprastai. Belieka laukti, kol kūrybinga rusė, kuriai ir priklauso instagramo paskyra, greitai pasidalys išsamiu vaizdo įrašu, kuriuo pamokys, kaip pačioms pasidaryti šį iš pirmo žvilgsnio sudėtingą dizainą.

Nenuostabu, kad šią išradingą moterį seka ir jos darbais grožisi įspūdingas kiekis internautų. Nors manikiūras ir priverčia išsižioti, tikriausiai ne vienas pritars, jog jis, atliekant kasdienius darbus, nėra labai praktiškas.

šaltinis www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus