Gyvenimo ritmu

Neapkenti kačių? Tada tau laikas susimąstyti apie savo psichinę sveikatą

Dauguma žmonių myli kates. Kažkas labiau, kažkas mažiau, bet tik nedaugelis jaučia katėms priešiškumą. Kas įdomiausia, vargu ar šie žmonės galėtų jums paaiškinti tokios neapykantos priežastį. Psichologai tvirtina, kad nemeilė katėms – rimtas pagrindas susirūpinti savo psichine sveikata.

Įdomiausia, kad nėra žmonių, kurie būtų visai abejingi katėms: arba meilė arba atviras priešiškumas. Mokslininkai jau seniai bandė įminti šią mįslę ir pagaliau surado atsakymą.

Naminis katinas – tai energetinės ir emocinės situacijos šeimoje rodiklis. Jei šeimoje viskas gerai, tada augintinis bus sveikas ir aktyvus. Jei šeimos nariai pykstasi ir šaukia vieni ant kitų, katės gali pasidaryti agresyvios, teršti ir net susirgti.

Psichologai tvirtina, kad meilė katėms – tai normalios psichinės sveikatos rodiklis. Taip pat mokslininkai išskyrė kelias žmonių grupes, kurie jaučia katėms priešiškumą.

Kas nemyli kačių

  • Įrodyta, kad apie 90 procentų žmonių, turinčių problemų su alkoholiu, nemyli kačių. Galimas daiktas, reikėtų susimąstyti dėl savo priklausomybės.

  • Neslepiamą priešiškumą katėms jaučia sunkaus likimo moterys, kurias nepelnytai nuskriaudė jų vyrai. Taip pat žmonės, kurie vaikystėje buvo fiziškai ir moraliai išnaudojami. Šie žmonės turi psichologinių problemų, kurių jie nėra sau išsiaiškinę.

  • Kačių nemėgsta ir tie, kurie jaučiasi neįvertinti. Pasąmonės lygmenyje šie žmonės nori, kad jais žavėtųsi visas pasaulis, o katės tai jaučia. Žmonėms sunku pripažinti savo pasipūtimą, todėl jie, paprastai, vengia kačių kompanijos.

Žmogus, mylintis kates, laimingas ir patenkintas gyvenimu. Juk jų minkštos letenėlės, ilgi ūsiukai ir šiltas murkimas gali net gydyti!

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close