Nedovanotina Klaida: Iš Kalėjimo Britanijoje Paleistas Pavojingas Nusikaltėlis

Jungtinės Karalystės (JK) policija paskelbė pavojingo nusikaltėlio, žmogų beveik mirtinai peiliu subadžiusio Ralstono Doddo, paiešką po to, kai 9 metams įkalintas nusikaltėlis buvo per klaidą paleistas iš Thameside kalėjimo.Iš kalėjimo per klaidą paleistą ir šiuo metu nuo policijos besislapstantį R. Doddą pastebėjo jo auka, kuri nusikaltėlį matė važiuojantį automobiliu.

R. Doddas buvo apkaltintas už sunkų kūno sužalojimą, kurį padarė smogdamas tris kartus peiliu 21 m. vyriškiui. Nusikaltimas buvo vykdytas praėjusių metų rugsėjį šalia Londono Islingtono savivaldybės biurų. Tuomet R. Doddas buvo suimtas po tris savaites trukusios paieškos.

R. Doddas iš kalėjimo buvo paleistas dėl į laisvės atėmimo bausmės laikotarpį įsivėlusios klaidos, tačiau, pasak JK Teisingumo ministerijos, tokios klaidos pasitaiko itin retai ir teigė, jog policijos pareigūnai tęsia pavojingo nusikaltėlio persekiojimą.

Islingtono policija prašo visus asmenis, ką nors žinančius apie dabartinę R. Doddo buvimo vietą, skambinti policijai telefono numeriu 101.

 

ANGLIJA.today

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus