LIFE

Negalima miegoti kojomis į duris arba 5 sveiko ir kieto miego taisyklės

Daugelis žmonių kenčia nuo nemigos. Kažkam padeda vizitas pas gydytoją, kiti renkasi įprastus migdomuosius, tačiau kai kuriais atvejais visi šie metodai nepadeda. Net minkščiausiuose ir šilčiausiuose pataluose su gaiviais užvalkalais ir stangria pagalve užmigti pavyksta toli gražu ne visada.

  1. Kojomis į duris

Pasak rytietiškų praktikų, taip miegoti visiškai nerekomenduojama. Esmė tame, kad pro duris gali išeiti energija iš žmogaus kūno. Senovės slavai tikėjo, kad durys yra portalas į dvasių pasaulį. Jie bijojo, kad miego metu siela paliks kūną, išeis pro duris ir negalės grįžti.

Taip pat yra prietaras, kad pro duris į namus gali patekti piktosios dvasios.

  1. Prieš veidrodį

Anksčiau slavų kultūroje vyravo tikėjimas, kad žmogui nutiks bėda, jei jis atsipindės veidrodyje miego metu. Kiek šis prietaras teisingas, spręsti jums, tačiau veidrodis iš tiesų gali būti diskomforto šaltinis.

  1. Kambarinės gėlės

Liaudiški prietarai teigia, kad miegant vienoje patalpoje su kai kuriais augalais, rytą skaudės galva. Be to, augalai naktį naudoja deguonį, todėl miegamajame jie nereikalingi.

  1. Galva į langą

Pasak prietarų, piktasis vaikšto naktimis ir žvalgosi į langus. Miegant galva arčiau lango yra rizikos, kad piktosios jėgos užvaldys žmogų.

  1. Su šviesa

Be liaudiškų prietarų, čia kalba eina apie banalią miego higieną. Jei šviesa pateks į akis, organizmas manys, kad vis dar diena, todėl neišskirs miego hormono.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page
Close