Netikėti baikerio A. Kilkaus dingimo istorijos vingiai: net du įtariamieji bus paleisti

Dėl daugiau kaip prieš du mėnesius be žinios dingusio ir, kaip įtariama, nužudyto baikerio Aivaro Kilkaus istorijoje nauji poslinkiai. Sekmadienį policijos atstovai pranešė, kad neketina kreiptis dėl penktadienio popietę sulaikytos Daivos Baltrūnienės suėmimo.

Ji yra šiuo metu jau suimto baikerių klubo „Vorai“ vado Lauryno Baltrūno žmona. Jį buvo įtariama bendrininkavimu. L. Baltrūno advokatas Saulius Juzukonis tv3.lt patvirtino šią informaciją, bet nuo išsamesnių komentarų susilaikė.

„Esu informuotas, kad buvo gautas pranešimas, jog nebus kreipiamasi dėl D. Baltrūnienės suėmimo. Taip pat, nebus kreipiamasi ir dėl dar vieno asmens suėmimo. Jis, kaip ir mano klientas L. Baltrūnas, taip pat priklauso tam pačiam baikerių klubui. Konkrečiai kas jis toks – neįvardysiu“, – pasakojo S. Juzukonis.

Advokatas užtikrino, kad kalba ne apie anksčiau minėtą įtariamąjį D. Matusevičių: „Kalbu apie kitą L. Baltrūno aplinkos žmogų.“

Advokatas teigė, kad bent jau D. Baltrūnienė turėtų būti paleista artimiausiu metu: „Nepasakysiu minučių tikslumu, bet pareigūnams nėra prasmės jos ilgiau laikyti.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus