Gyvūnai

Niekada nebūtų radę: katinas atvedė gelbėtojus pas savo šeimininkę

Šviežia istorija iš Britanijos, Bodmino, kur juodas katinėlis Piranas išgelbėjo savo 83 metų šeimininkę,kuri
įkrito į gilų tarpeklį.

Naminiai gyvūnai moka geru atsilyginti už gerą ir esant būtinybei gelbėti savo šeimininkus. Ypač ten, kur patys žmonės vargu ar susidorotų.

Štai jis, mūsų herojus, katinas Piranas. Senutė dingo šeštadienio rytą – išėjo pasivaikščioti palei kukurūzų lauką ir negrįžo. Sunerimę kaimynai patraukė jos ieškoti, tačiau paskui paaiškėjo, kad visai ne į tą pusę. Ir čia priešais juos išbėgo katinas Piranas. Visi žinojo, kad jis močiutės numylėtinis ir labai prie jos prisirišęs, todėl kai Piranas ėmė ištisai kniaukti, žmonės nuėjo paskui jį. Tuo pačiu iškvietė gelbėtojus.

Katinas nuvedė žmones prie skylės gyvatvorėje, už kurios prasidėjo status skardis. Pasirodė, kad 83 metų senutė norėjo apžiūrėti skylę, kad užtaisytų, tačiau neišsilaikė ir nusirito iš 20 m aukščio. Tamsus, šaltas tarpeklis apžėlęs taip, kad niekas niekada nebūtų jos radęs. Jei ne katinas.

Močiutę nuvežė į ligoninę ir jai viskas gerai. O katinas Piranas gavo pagyrimą iš Bodmino policijos
nuovados ir tapo socialinių tinklų žvaigžde.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page