Nuostabi draugystė!

Vokiečių dogas, vardu Džeikobas, sveria apie 70 kilogramų, o čihuahua Kamila vos kilogramą. Sunku įsivaizduoti, kad jie abu gali rasti bendrų interesų ir susidraugauti, tačiau taip yra!

Nuostabus milžino ir mažylės duetas stebina lankytojus gyvūnų prieglaudoje Bleakholt, esančioje Lankašyro grafystėje (Anglija).
Džeikobas atsirado rezervate santykinai nesenai. Jo ankstesni savininkai daugiau nebegalėjo rūpintis milžinišku šunimi ir nusprendė jį atiduoti Bleakholt priežiūrai. Įkurdinti Džeikobą buvo tikra problema, nes nė viename narve nebuvo galima patalpinti tokio didelio šuns. Todėl buvo nuspręsta šuniui išskirti visą kambarį! Maždaug prieš šešias savaites į centrą buvo pristatyta čihuahua, vardu Kamila. Šuns šeimininkė vertino gyvūną kaip kažkokį daiktą ar aksesuarą, ir netrukus visiškai jo atsisakė. Tada ir įvyko tokių iš išorės skirtingų gyvūnų susitikimas…

Prieglobsčio darbuotojai buvo labai nustebinti dėl gyvūnų santykių. Žaisminga Kamila dažnai puldinėja Džeikobą, tačiau, iš išvaizdos atrodantis didžiulis ir labai piktas šuo, kantriai kenčia visus čihuahua išpuolius.
„Iš pradžių aš labai jaudinausi dėl Kamilos, kadangi Džeikobas atrodė labai grėsmingas ir pavojingas, bet aš greitai supratau, kad šis šuo yra tiek pat geras, kiek jis yra didelis. Greičiau pasirodė net priešingai – Kamila elgėsi šiek tiek agresyviai, o Džeikobą tai gąsdino. Dabar jie tiesiog žavisi vienas kitu. Reikia tai pamatyti, kaip Džeikobas ir Kamila žaidžia vienas su kitu“, – pasakoja Bleakholt centro direktorius Neilas Martinas.
Kamila tikrai elgiasi šiek tiek perdaug agresyviai, kuo nemažai gąsdina savo didįjį draugą. Centro darbuotojai įsitikinę, kad tokį elgesį sukelia sunki praeitis. „Mes turime rimtų įtarimų, kad šeimininkė ilgą laiką šuniuką nešiojo krepšelyje. Tokią versiją patvirtina pas Kamilą aptiktas odos sudirginimas, jai patekus į mūsų centrą“, – pažymi Neilas Martinas.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus