Idomybes

Nuotakos šeima nusprendė visiems parodyti dukters grožį, užsakę suknelę už 200 tūkstančių dolerių

Vestuvės – labai svarbi diena. Šiai šventei jaunikio ir nuotakos šeimos stengiasi negailėti. Ypač pakiliai vyksta čigoniškos vestuvės.

Internetą apstulbino vestuvės nedideliame Slovakijos miestelyje Michalovce, kuris yra šalies rytuose.

Limuzinas, brangūs vestuviniai žiedai iš Bvlgari, turtingas stalas, didžiuliai arbatpinigiai oficiantams ir muzikantams, o taip pat šimtai svečių – taip su „čigoniška prabanga“ atšventė savo vestuves 19-metė Evka ir 20-metis Lukašas.

Bet iškilmių puošmena ir nuotakos šeimos pasididžiavimu tapo, žinoma, Evkos vestuvinė suknelė su didžiule daugybe brangenybių. Derinį papildė auksinė tiara.

Suknelė nuotakos tėvams atsiėjo nei daug nei mažai – 200 tūkstančių dolerių. Tarp kitko, tai keturiskart daugiau, nei buvo išleista pačioms keturių dienų trukmės vestuvėms. Lukašas, kad atitiktų savo nuotaką, taip pat buvo apsirengęs baltai auksiniu kostiumu. Tiesa, jis kainavo žymiai pigiau.

Pačią nuotaką, kaip ir priklauso per čigoniškas vestuves, tiesiog užvertė 500 eurų kupiūromis. Svečiai tvirtino banknotų pakuotes prie nuotakos suknelės.

Romai (čigonai) sudaro 2% iš penkių milijonų Slovakijos gyventojų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page