Nustebsite: to apie liemenėles tikrai nežinojote!

Turbūt daugiausia problemų būnant moterimi sukelia tinkamos liemenėlės paieškos. Ypač jei kūno tipas ir krūtinė yra išskirtiniai ir neatitinka pateiktų pavyzdžių.

Norint išsirinkti tinkamą liemenėlę, labai svarbu atkreipti dėmesį į įvairius faktorius – dydį, formą, medžiagą, paminkštinimus.

Ekspertai paskelbė kelias labai paprastas taisykles, kurias pravartu žinoti visoms jau įsigijusioms arba dar tik ieškančioms tos tobulos jos krūtines apsaugančios liemenėlės.

Pasinaudokite profesionalo paslaugomis

Pasak liemenėlių pritaikymo ekspertės Paulos Svobodos, viena didžiausių klaidų, kurias daro daugelis moterų – jos vengia bent kartą pasinaudoti profesionalo pagalba, padėsiančia nustatyti, kokia liemenėle tinka pagal krūtinės ir kūno sudėjimą.

Paula rekomenduoja leisti profesionalui išmatuoti kaušelio dydį ir taip pritaikyti liemenėlę, kurios jūs nė nejusite ant savo kūno. Ji taip pat pridūrė, kad tinkamas apatinis trikotažas ne visuomet yra pigus.

Jei liemenėlė jums netinka pagal kūno sudėjimą, krūtinės dydį ir kitus faktorius, dažniausiai dėl to kalti netolygiai priglundantys liemenėlės dirželiai priekyje ir nugaroje, jie krenta arba yra per daug įsispaudę į odą. „Einant į apatinio trikotažo parduotuvę patariama užsidėti geriausią turimą liemenėlę be paminkštinimų ir visiškai atsiduoti į stilistų rankas. Tobula liemenėlė bus ta, kurią dėvėdamos jausitės patogiai ir savimi pasitikinčiai“, – sakė Paula.

Nešiokite tik tinkamo dydžio liemenėlę

Moterų kūnai gali būti tokie pat nenuspėjami, kaip orai, tad bėgant metams keičiasi kiekvienos figūra. Didelė dalis moterų dėvi netinkamo dydžio apatinį trikotažą ir dažniausiai taip nutinka todėl, kad jos metų metus nesilanko pas profesionalų darbuotoją, mokantį parinkti tinkamą liemenėlę.

„Dažnai moterys mano, jog jų krūtinės dydis šiandien yra toks pat, koks buvo prieš 1-2 metus. Moterų biustas keičiasi atitinkamai pagal amžių, sporto rėžimą, svorio netekimą ar priaugimą“, – teigė Paula. Jei liemenėlė jums veržia, yra per daug laisva arba šonkaulius bado liemenėlėje esanti viela – pats metas užsukti į apatinio trikotažo saloną ir iš naujo nusistatyti dydį. Jūsų krūtinė jums už tai padėkos.

Tos pačios liemenėlės nedėvėkite dvi dienas iš eilės

Daugelis moteriškos lyties atstovių tą pačią liemenėlę kasdien dėvi tol, kol ji suplyšta, tačiau, pasak ekspertų, tos pačios liemenėlės kasdienis nešiojimas sunaikins šį apatinį drabužį anksčiau laiko.

Norint užtikrinti jos elastingumą, išlaikyti ją aukštos kokybės, patariama liemenėlę po dienos nešiojimo išskalbti arba leisti jai „pailsėti“ ir užsidėti kitą. Kelių pakaitinių, tačiau kokybiškų ir jums puikiai tinkančių liemenėlių turėjimas leis užsitikrinti, kad apatinis trikotažas visuomet derės su jūsų viršutiniais drabužiais.

Plauti po 3 naudojimo

Kaip ir tai, jog dvi dienas iš eilės nepatariama nešioti tos pačios liemenėles, ekspertų teigimu, šį apatinį trikotažą, apsaugantį moters krūtinę, plauti reikėtų po trečiojo dėvėjimo karto.

Taip bus užtikrinama, kad prakaitas ir purvas neužkimš svarbiausios prie jūsų kūno besiliečiančios medžiagos bei paskatins reguliariai keisti liemenėles. Tačiau nepatariama liemenėlių plauti skalbimo mašinoje, kartu įdedant dar ir keletą porų kojinių. Liemenėlė formą ir kokybę išlaikys tik jei ją plausite rankomis ar naudosite specialių maišelį, skalbimo mašinoje apsaugantį trapius ir lengvai pažeidžiamus audinius.

 

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus