Paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai 2018-ųjų „Eurovizijos“ konkurse

Vėlyvą sekmadienio vakarą Kaune įvyko nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas. Vidurnaktį paaiškėjo, ką šiemet Lietuva išsiųs į didįjį konkursą Portugalijoje.

Ant Kauno „Žalgirio“ arenos scenos šiandien stojo šeši finalistai – Monika Marija, Kotryna Juodzevičiūtė, „The Roop“, Paula, Jurgis Brūzga ir Ieva Zasimauskaitė.

Po ilgiau nei tris valandas trukusio renginio paaiškėjo, jog Lietuvai Lisabonoje vyksiančiame konkurse gegužės mėnesį atstovaus Ieva Zasimauskaitė su itin jausminga daina „When We‘re Old“.

Dalyvių pasirodymus vertino ne tik žiūrovai prie televizoriaus ekranų, bet taip pat ir garbinga komisija. Tai muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, „Vilnius City Opera“ režisierė Dalia Ibelhauptaitė, taip pat Lietuvą „Eurovizijos“ konkurse atstovavęs Sasha Song, tikras renginių profesionalas Vytautas Rumšas Jaunesnysis, muzikos prodiuseris ir atlikėjas Leon Somov, socialinių tinklų žvaigždė, medijų atstovė ir atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė bei žmonių išrinkta tautos atstovė – Milda Adomaitienė.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus