Paglostęs šunį vyras ieškojo pagalbos

Šiandien mes norime papasakoti jums istoriją apie stiprų ir gyvybingą šunį vardu Barillas. Kartą savanoriai atvežė jį į vieną Granados (Ispanija) gelbėjimo centrą.

Šuns būklė buvo tokia siaubinga, kad niekas nesuprato, kaip jis iš viso stovi ant kojų. Gyvūnas buvo visiškai išsekęs, kai kurie vidaus organai nustojo funkcionuoti. Barillo gyvybė kabojo ant plauko, ir niekas netikėjo, kad galima ką nors padaryti. Anot jo, Barillai labai pasisekė – ji laiku pateko į geras rankas, nes dar vienos nakties ji būtų neišgyvenusi. Šešias valandas jai buvo pajungta lašinė, o tuomet pamažu ją imta maitinti.

Tik Eduardas Rodrigesas – gelbėjimo centro savininkas pats ėmėsi rūpintis nelaimingu gyvūnu, nors veterinarijos gydytojai tikino, kad nėra prasmės net mėginti. Jis nusprendė bet kokią kainą pastatyti Barillą ant kojų. Ir ne tik pastatyti, bet ir grąžinti jį į visiškai sveiką ir pilnavertį gyvenimą.

Praktiškai kelis mėnesius prireikė Eduardui Rodrigesui tam, kad Barillas pasikeistų neatpažįstamai! Ir norisi pažymėti, kad Eduardas nėra veterinarijos gydytojas ir ne reabilitacijos specialistas. Jis tiesiog geras žmogus, kuris turi kilnią širdį.

„Šuns pasveikimas sukėlė man nuostabią reakciją“, – pasakoja Rodrigesas.

Vienas iš veterinarijos gydytojų man kelis kartus kartojo, kad bet koks kitas šuo jau seniai numirtų, nes šuo buvo toks įsekęs ir kai kurie jo organai blogai funkcionavo, – grąžinti tokį gyvūną į normalų gyvenimą tiesiog buvo neįmanoma.

Taip, neįmanoma, tik ne šį kartą!

„Šuns noras gyventi – štai kas sukūrė stebuklą. Būtent dėl šio noro mes dabar esame neatskiriami“ –pasakoja toliau naujas draugas ir laimingo bei gyvybingo Barillo šeimininkas.

„Kada aš pamačiau tokį nusilpusį, tačiau labai norintį gyventi gyvūną – iškart supratau, kad padarysiu viską, kad tik šis šuo pasveiktų. Būtent taip viskas ir įvyko“.

Tikra tiesa, noras gyventi – būtent tai nuo kuo prasideda gyvenimas. Barillo pavyzdys – tai pavyzdys visiems mums – mums reikia mylėti gyvenimą, rūpintis savimi ir savo artimaisiais bei draugais, ir, žinoma, padėti tiems, kuriems reikalinga pagalba. Ir tai išgelbės pasaulį. Ir tai išgelbės pasaulį!

Pasidalinkite šią neįtikėtiną istoriją su savo draugais!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus