Palūžęs Virginijus Šeškus: žaidėme apylygiai, o po to į aikštę išleidau Ballus

Nors žymieji Prienų-Birštono „Vytauto“ broliai LiAngelo ir LaMelo Ballai sekmadienį spindėjo rezultatyvumu, krepšininkus treniruojantis Virginijus Šeškus po rungtynių amerikiečių neglostė.

„Žaidėme apylygiai ir tada į aikštę išėjo LaMelo ir LiAngelo. Jiems sunku gintis. Jie vis dar nesupranta, galvoja, kad gali perimti kamuolį. Aš jiems sakau, kad čia ne tas lygis.

Dviejų ar trijų savaičių juos išmokyti gintis neužteks. Reikia priversti. Visa komanda išsibalansavusi, nes nebuvo normalių rungtynių, treniruočių. Man tikrai sunku šnekėti.

Patys viską matote iš šono“, – nusivylęs kalbėjo V. Šeškus. „Vytautas“ Lietuvos krepšinio lygos mačą namie Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ pralaimėjo 93:116. LiAngelo buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose. Jo sąskaitoje – 20 taškų.

LaMelo surinko 13. „Šiandien jiems daviau žaisti ne už nuopelnus. Broliai kartais galvoja, kad sumeta taškų ir rezultatas puolant geras. Tačiau pažiūri į statistiką, matai, kad jie atliko beveik tiek pat metimų, kaip visa komanda.

Tačiau, dabar ir tai, kas buvo pirmosiose rungtynėse – nesulyginami dalykai“, – vertino „Vytauto“ strategas. LiAngelo sekmadienį iš žaidimo atakavo 16 kartų, pataikė septynis. LaMelo realizavo tris metimus iš 10-ies. Broliai kartu atakavo 26 sykius, likusi „Vytauto“ komanda – 42.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus