Patarimai

Paprasčiausias būdas pailginti rankoves. Niekas nė nepastebės, kad jūsų drabužis perdarytas

Jei drabužio rankovės pasirodė per trumpos, tai naudodami vieną labai paprastą metodą galėsite jas pailginti vos per 30 min. Šis rankovių ilginimo būdas atliekamas labai paprastai , su darbu susidoros net pradedanti meistrė.

Greitam rankovių pailginimui prireiks nėrinių su apdaila iš abiejų pusių. 8 cm atstumu nuo rankovės krašto nuveskite paralelinę liniją ir nukirpkite.

Atardykite šonines siūles rankovėje ir nukirptoje dalyje.

Nėrinius su apdaila pridėkite prie išvirkščios pusės tokiu būdu, kad apdailintas kraštas 2 mm išlįstų už kirpimo linijos. Nusiūkite siūlę 0,5 cm atstumu nuo krašto.

Nėrinio perteklių nukirpkite, apdailą atverskite į gerąją pusę ir padarykite fiksuojančią siūlę. Pakartokite procedūrą nukirptai rankovės daliai. Užsiūkite išardytą rankovės siūlę.

Nėriniai padarys drabužį puošnesnį. Niekas nepastebės, kad jūsų drabužis perdarytas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page