Gyvenimo ritmu

Paprastas būdas padaryti taip, kad kaproninės pėdkelnės daugiau neplyštų!

Taigi, pasiruoškite! Ko reikia, kad pėdkelnės neplyštų!

Nusipirkus pėdkelnes, pirmiausia reikia su jomis atlikti paprastą procedūrą – tereikia jas parai laiko įdėti į šaldymo kamerą. Užšaldymas sustiprina kaprono ir nailono siūlus.

Kaip sakoma Vikipedijoje, kapronas ir nailonas „kaisdami ore yra veikiami termooksidacinės destrukcijos (irimo), todėl jų patvarumo charakteristikos tampa ne tokios geros“. Todėl atšaldymas ir užšaldymas sustiprina pėdkelnių patvarumą.

Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą faktą, pėdkelnes galima būtų nuolat laikyti šaldymo kameroje, nors su visa pakuote. Tiesa, dėvėti ledines pėdkelnes bus nelabai malonu. Bet mes kaip nors pakentėsime – mes juk moterys. Ir ne su tokiais dalykais susitaikome. Tik savo namiškius iš anksto įspėkite, kad neišsigąstų. Nes pagalvos dar, kad jų mamos ir žmonos iš proto išsikraustė.

Išstudijavus interneto platybes, paaiškėjo, kad daugelis moterų dar prieš kišdamos į šaldiklį, pėdkelnes sušlapina, kas, kaip tvirtina moterys, daro jas dar patvaresnėmis, bet aš kol kas apsiriboju tik šaldymu. Man to visai pakanka. Bet jei jūs, vis tik, norite pabandyti variantą su vandeniu, tai štai jo aprašymas:

 „Naujas pėdkelnes reikia įdėti į indą su šaltu vandeniu, tada indą įstatyti į šaldymo kamerą, kad skystis sušaltų. Po to galima ištraukti ledą su pėdkelnėmis, atšildyti, išdžiovinti ir galima jau dėvėti.“

Dar vienas variantas, atrastas internete: tiesiog sušlapinam kojines ir maišelyje įdedam į šaldiklį keletui valandų, po to išimam, atšildom ant rankšluosčio ir leidžiam išdžiūti.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close