Pareigūnai išplatino skubų prašymą atsiliepti: gėlių vazonuose – nužudytų žmonių kūno dalys

Daugiau nei penkerius metus Kanados policija negalėjo aptikti jokios informacijos apie kelis šalyje dingusius asmenis. Dabar paviešinta informacija šokiruoja – pareigūnai nustatė serijinį žudiką, kuris dirbo kraštovaizdžio specialistu bei slėpė savo aukų palaikus klientų namuose, rašo CNN.

Bruce’ui McArthurui yra pareikšti kaltinimai dėl penkių asmenų nužudymo. Bijoma, kad gali būti nustatyta ir daugiau šio serijinio žudiko aukų.

„Mes tikime, kad yra ir daugiau aukų, tačiau neturime jokio supratimo apie galutinį skaičių“, – sako detektyvas seržantas Hankas Idsingas.

Pareigūnai kreipiasi ir į visus asmenis, pas kuriuos aplinką tvarkė B.McArthuras.

Pirminiais duomenimis, aukų palaikai rasti paslėpti gėlių vazonuose, tad siekiama patikrinti kuo daugiau vietų, kuriose dirbo nusikaltėlis. Toronto mieste tai pirmas toks atvejis.

Manoma, kad paskutiniąją iš dabar jam priskiriamų žmogžudysčių B.Arthuras galėjo įvykdyti praėjusių metų liepą. Jo aukomis, pareigūnų teigimu, tapo penki vyrai nuo 47 iki 58 metų amžiaus.

Apie vyro daromus nusikaltimus neįtarė net su juo prieš kelerius metus dirbęs kolega. Jis B.McArthurą apibūdino kaip užsispyrusį, tvirtai savo nuomonę ginantį asmenį, kuris nebuvo linkęs į draugišką bendravimą. Tačiau jis nevengė žmonių susibūrimų, pakviesdavo svečių į savo namus, apsilankydavo ir pas pažįstamus asmenis. Tačiau buvęs kolega pabrėžė, kad nebuvo matęs Bruce’o jau kelerius metus.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus