Penkiolika Dievo pakuždėjimų žmogui

1. Pirma taisyklė
Dievas sukūrė žmogų ne kančioms – Dievo kūrinys turi džiaugtis gyvenimu, mylėti ir kurti. Mažiau skųskitės gyvenimu, visada prisiminkite, kad yra žmonių, kurie gyvena kur kas blogiau negu jūs.

2. Antra taisyklė
Kiekvienas žmogus pasiųstas į šią Žemę ne šiaip sau – jis turi išreikšti savo dieviškumą ir kažkuo pagerinti jį supantį pasaulį. Dievas duoda žmogui talentą, jėgą ir gabumus. Dievo dovaną reikia naudoti aplinkinio pasaulio tobulinimui, o taip pat padėti tiems, kam tikrai reikia jūsų pagalbos.

3. Trečia taisyklė
Pasistenkite savo gyvenimą pripildyti meile, o taip pat gyvenimus savo artimųjų – taip jūs pritrauksite palankias aplinkybes, finansinę gerovę. Ir priešingai, agresija neišvengiamai blogins gyvenimo kokybę.

4. Ketvirta taisyklė
Gyvenime nėra nieko atsitiktinio – savo mintimis, žodžiais, veiksmais ir poelgiais mes formuojame savo šiandieninę realybę ir savo ateitį. taip kad, ar jūs mėgausitės, ar, priešingai, kankinsitės visiškai priklauso nuo jūsų.

5. Penkta taisyklė
Su ketvirta taisykle susijusi penkta: mintys formuoja įvykius. Išmokite galvoti pozityviai ir jūs sukursite jus džiuginančią tikrovę. Ir priešingai dirglumas, įniršis, pavydas, puikybė pritraukia vien nesėkmes ir nepasisekimus.

6. Šešta taisyklė
Kokios tik bebūtų aplinkybės apie jus, visada išlikite ramūs, stenkitės išsaugoti pozityvų mastymą, tikėkite savo jėgomis ir Dievo pagalba. Ir bus taip, kaip jūs tikite.

7. Septinta taisyklė
Stenkitės klausytis Dievo balso – tiesiog užduokite klausimą, į kurį norite išgirsti atsakymą ir įsiklausykite, ką sako jums pasąmonė.

8. Aštunta taisyklė
Kiekvienas žmogus gali išsigelbėti Dievui padedant. Dievas randasi kiekviename mūsų. Raskite Jį savyje, o paskui išpažinkite Jį per save į savo aplinką.

9. Devinta taisyklė
Nepriklausomai nuo to, kokie būtų sunkūs nusikaltimai, Dievas vis tiek myli kiekvieną iš mūsų. Biblijoje parašyta: „ieškokite ir rasite, belskite ir jums bus atidaryta“. Tik prisiminkite: Dievas duoda tą, ko jums reikia būtent šią minutę.

10. Dešimta taisyklė
Vienas iš pagrindinių dieviškųjų įstatymų yra „panašumo įstatymas“: jeigu jūs nemylite pats savęs, tai ir aplinkiniai jūsų taip pat nemylės. Kokiu matu jūs matuosite, tokiu ir jums bus pamatuota. Kaip jūs elgsitės su aplinkiniais, taip ir aplinkiniai elgsis su jumis.

11. Vienuolikta taisyklė
Žmogaus nesėkmių priežastys slypi ne kituose, o jame pačiame. Griaunamo charakterio informacija nuodija mums gyvenimą ir neleidžia būt laimingiems.

12. Dvylikta taisyklė
Absoliučiai viskas yra pačiame žmoguje: ir valdžia, ir garbė, ir šlovė, ir pinigai. Reikia tik išmokti išlaisvinti visą tą gerovę į mus supančią realybę. O tai galima tik griežtai laikantis Dievo įstatymų.

13. Trylikta taisyklė
Neskirstykite jus supančių žmonių į „blogus“ ir „gerus“. Mes tokie, kokie esame. Ir jeigu jūsų kolega blogas jums, tai kitą jis pilnai tenkina. „Neteiskite ir būsite neteisiami.“

14. Keturiolikta taisyklė
„Pažink save“ – šią ezoterinę taisyklę pilnai galima taikyti ir supančioje tikrovėje. Tik jokio kapstymosi po save ir knygų graužimo. Savęs pažinimas – tai talentų ir sugebėjimų atvėrimo savyje ir praktinis jų pritaikymas išoriniame pasaulyje procesas.

15. Penkiolikta taisyklė
Dievui nėra tokių dalykų kaip „kaltė“, „bausmė“ ir panašių. Svarbu klausti: ne „už ką?“, o „dėl ko?“. Dievas leidžia kiekvienam klysti ir žinoma, tas klaidas ištaisyti. Leidžia pereiti tas pamokas, kurias mums būtina išmokti. Ir visi sunkumai duodami pagal jėgas. Ir pats geriausias būdas ištaisyti klaidas – tai mylėti save ir tuos, kurie mus supa.

šaltinis www.paturimupasaulis.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus