A. Perezas ir Urtė Naujuosius sutiko atskirai: 17-metė privalėjo grįžti į Lietuvą

Didžiosios metų šventės skandalingajai porai – Aaronui Perezui ir jo sužadėtinei Urtei buvo sunkios. Kalėdas ir Naujuosius metus įsimylėjėliai praleido atskirai – verslininkas liko JAV, o 17-metė lietuvė grįžo į gimtinę ir šiuo metu yra apsistojusi Klaipėdoje.

„Šie Naujieji metai buvo liūdni, nes Urtė ir aš buvome atskirai. Ji privalėjo grįžti namo dėl pasibaigusios vizos. Praėjo jau 90-ies dienų laikotarpis, todėl ji būtinai turėjo grįžti į Lietuvą ir tai įvyko prieš pat šventes. Tiesa, dovanų jai nupirkau naują šunį. Dabar mes auginame Pomeranijos špicą. Jau planuoju kelionę į Lietuvą, kuomet galėsiu pasiimti jį ir Urtę atgal į JAV, kur mūsų lauks kitas šuo, vardu Jackas“, – tv3.lt pasakojo Aaronas.

Paklaustas, ar būdamas atskirai nuo sužadėtinės jis nepavyduliauja, verslininkas patikino, kad jiedu labai vertina darnius santykius.

„Ji puiki mergina. Urtė nemėgsta vakarėlių, kartais su bičiulėmis nueina į prekybos centrą, tačiau daugiausiai laiko ji praleidžia namuose. Mes bendraujame kiekvieną dieną.

Žinoma, ir pats esu geras vaikinas, niekada jos neapgaudinėčiau“, – pabrėžė Aaronas. Į Lietuvą grįžusi Urtė gimtinėje jau yra 3 savaites ir viešės čia dar tiek pat. Tačiau šis vizitas jai, pasak Aarono, nėra labai malonus – mergina ilgisi Kalifornijos.

„Ji tikrai nesidžiaugia būdama gimtinėje… Ji myli Kaliforniją ir nekenčia būti namuose. Ten per daug tamsu, šalta, lietinga. Sunku, kuomet per ilgą periodą įpranti prie Kalifornijos. Ten ji gyvena prie vandenyno, o grįžti į mažą butą nėra jau taip miela. Tiesa, aš myliu Lietuvą, mėgstu atostogas čia“, – pasakojo amerikietis.

Daug dėmesio susilaukiančios poros gerbėjai pastebėjo, kad Urtė neturi arba bent viešai neafišuoja socialinių tinklų. Pasak jos mylimojo, lietuvaitė šio malonumo atsisakė dėl piktų žmonių žinučių.

„Ji nenori būti socialinės medijos dalimi, labai daug žmonių jai rašė nemaloniu dalykus, taigi ji dabar renkasi gyventi ramybėje ir būti tiesiog laiminga. Ji turi puikų gyvenimą, viską, ko jai reikia. Urtei nereikia to demonstruoti žmonėms, kad jie pavyduliautų“, – pareiškė A. Perezas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus