Peržengė ribas: „Youtube“ žvaigždė juokėsi iš rasto žmogaus lavono ir buvo pasmerktas

Populiarus „Youtube“ vaizdo įrašų kūrėjas Loganas Paulas buvo priverstas atsiprašyti po šokiruojančio klipo, kuriame jis lankėsi Japonijos „savižudžių miške“ ir išsišaipė iš rasto žmogaus lavono, rašo BBC.

Amerikiečių internetinis komikas susilaukė milžiniškos kritikos bangos po to, kai savo vaizdo turinyje parodė žmogaus kūną, kuris galimai nusižudė Japonijos vadinamame „savižudžių miške“.

Kartu su draugais Aokigaharos miške lankęsis ir lavoną radęs L. Paulas neslėpė šoko, tačiau vis tiek laidė pokštus ir juokėsi. Internautai tokį vaikino elgesį pasmerkė ir jo 15 minučių vaizdo įrašą pavadino „nepagarbiu“ ar net „šlykščiu“. Klipas „Youtube“ tinkle buvo paviešintas sekmadienį ir sulaukė kelių milijonų peržiūrų.

L. Paulas šiame tinkle turi net 13 milijonų prenumeratorių. Kritikos šiam komikui neslėpė net pramogų pasaulio garsenybės. Serialo „Breaking Bad“ aktorius Aaronas Paulas kūrėją pavadino „tikra šiukšle“ ir linkėjo jam keliauti į pragarą.

Atlikėja Ariana Grande taip pat neslėpė paniekos: „Loganas Paulas ir jo draugai juokėsi ir šypsojosi, kuomet rado mirusio žmogaus lavoną. Tai šlykštu“, – skelbė ji. Savižudybė – itin jautri tema visame pasaulyje, o Japonijoje tai yra ypač rimta problema.

Ši šalis priskiriama prie daugiausiai savižudybių patiriančių valstybių. Aokigaharos miškas turi tragišką reputaciją ir netgi yra laikoma specialia vieta žmonėms, kurie nori nusižudyti.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus