Pirmoji metų delčia: pasakė, kaip prisišaukti laimę

Pirmoji metų delčia, prasidėjusi būtent šiandien, sausio 9-ąją, ypatinga. Tai metas, kada galite susiimti ir pamėginti sau susikurti svajonę, kuri būtinai išsipildys. Jums tereikia visą dieną galvoti apie tai, ką šnekate, tikėti pozityvia energija ir imtis ritualų, kuriais dalijamės.

Vis dėlto, kad sužinotumėte, kaip prisišaukti sėkmę, turėtumėte aiškiai žinoti, ko negalima daryti.

Taigi, šiandien jūs jokiu būdu negalite imtis naujų darbų: nei nauji daiktai, nei naujai atrastas receptas, nei naujai sutiktas žmogus šiandien jums nepadovanos laimės. Šiandien yra būtent ta diena, kada privalote užbaigti visus darbus: pats metas susitvarkyti dokumentus, ruoškite maisto atsargas, siūkite prairusius drabužius.

Nevalia bandyti klijuoti dužusių santykių, nes, panašu, jie, vienaip ar kitaip, subyrės. Galvoti apie sėkmę asmeniniame gyvenime pradėkite per jaunatį. Delčios metu pasistenkite išlikti ramūs, nesikivirčykite, o jeigu, žūtbūt, norite išspręsti tarpusavio santykius, tai darykite ramiai, nesikarščiuodami.

Pasistenkite šiandien netvarkyti finansinių klausimų – jokių piniginių perlaidų ar kitokių finansinių pavedimų, antraip užklups nemalonumai.

Jei norite, kad artimiausiu metu jus lankytų sėkmė ir tik teigiamos emocijos, šiandien kuo daugiau skirkite laiko sau, malonioms procedūroms. Pasilepinkite buvimu namuose, niekur neskubėkite. Vakare būtinai išeikite į lauką ir apeikite vieną simbolinį ratą. Galite apeiti namą, kiemą, parduotuvę ar kitą netoliese esantį objektą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus