Gyvūnai

Pitbulis sugriebė kūdikį už sauskelnių ir išnešė iš degančio namo

Pitbulterjero veislės šunis dažnai laiko pavojingais, tačiau ši istorija rodo kitokią jų charakterio pusę.

Saša, 8 mėnesių pitbulis, tupėjo prie savo namo Stoktone, Kalifornijos valstijoje. Buvo vasara, sekmadienio rytas.

Staiga šuo pastebėjo, kad prasidėjo gaisras, o ugnis jau taikėsi į gyvenamąjį namą. Sašos šeimininkė Nana Chaichanhda kartu su mažu vaiku buvo viduje.

Sumanus šuo pašoko ir nuskuodė prie namo, įspėti žmones apie gaisrą dar jiems suvokiant, kas nutiko. Ugnis galiausiai sunakino didžiąją namo dalį. Sargus šuo Saša sugebėjo išgelbėti šeimą.

„ Mane pažadino mano šuniukas, pitbulis Saša, kuris veržėsi per užpakalines duris ir garsiai inkštė. Ar galėjau žinoti, kad Saša taps mano gelbėtoju? – parašė Chaichanhda „GoFundMe“ puslapyje, kuriame renkami pinigai nukentėjusiems nuo gaisro. – Kaimyninis namas buvo visiškai sunaikintas, o ugnis greitai persimetė ir į mūsų dalį. Saša bandė mus įspėti apie gaisrą.“

Moteris išlipo iš lovos, kad pažiūrėtų, kas nutiko. Tą akimirką, kai atidarė užpakalines duris, pitbulis įsiveržė į namą, tiesiai į šeimininkų miegamąjį.

Chaichanhda papasakojo, kad pirmiausia ji labai nustebo, o paskui suprato, kad jos pusbrolio butas, esantis kaimynystėje, visas skendi ugnyje.

Moteris nubėgo į miegamąjį, kur Saša iš lovytės už sauskelnių jau tempė jos 7 mėn. kūdikį. Sašos dėka šeima galėjo pasiekti saugią vietą ir iškviesti gaisrininkus.

Atvykusiems į įvykio vietą gaisrininkams pavyko išgelbėti didžiąją pastato dalį. Moters ir jos pusbrolio butus ugnis sunaikino. Šiuo metu šeima gyvena pas gimines, kurie gyvena viename iš pastate likusių butų.

Chaichanhda sako, kad tik dėl Sašos jis ir jos vaikas išsigelbėjo. Ir tikisi, kad jos istorija padės pakeisti neigiamą požiūrį į pitbulius.

„Aš skoloje jam. Jei ne jis, būčiau gulėjusi lovoje ir viskas galėjo baigtis gerokai blogiau,“ – įsitikinusi moteris.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page