Po mįslingos moters mirties autobuse, skelbia šiurpias detales – prabilo liudininkai

Klaipėdoje pareigūnai aiškinasi mįslingą moters mirtį. Trečiadienio pavakare tarpmiestiniame autobuse, atvykusiame iš Skuodo, rasta negyva 1985 m. gimusi moteris. 32-ųjų metų moters lavonas rastas tik grįžus į autobusų stotį Klaipėdoje, ją rado vairuotojas. Šalia telkšojo kraujo bala, apie tai buvo rašoma Policijos departamento suvestinėje.

Pirminiais duomenimis, lavonas rastas be išorinių smurto žymių. Portalui tv3.lt Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Andromeda Grauslienė patvirtino, kad kraujas yra rastos moters. Atstovės teigimu, kraujas yra genitalijų.

Negyva rasta moteris yra Skuodo gyventoja. Kaip praneša klaipeda.diena.lt, dirbo prekybos centro pardavėja. Panašu, kad mirtis ją ištiko praradus pernelyg daug kraujo. Galbūt pagalbos ji nepasiprašė todėl, kad nusilpo dėl staigaus kraujo netekimo.

Teismo medicinos ekspertai aiškinasi, ar moteris buvo neseniai išgyvenusi kokią nors operaciją. Laukiama mirusiosios medicininių dokumentų iš gydymo įstaigos, prie kurios ji buvo prisirašiusi.

Galbūt daugiau apie velionės sveikatą papasakos jos artimieji. Laukiama teismo medicinos ekspertų išvados, jie turėtų pasakyti tikrąją moters mirties priežastį Pradėtas tyrimas merginos mirties priežasčiai ir aplinkybėms nustatyti.

Vairuotojas „Balticum TV“ žinių žurnalistams pasakojo, jog kelionės metu mirusi keleivė į autobusą įlipo ne stotyje. „Susistabdė ji mane Skuode, ne stotyje įlipo. Sakė į Palangą važiuoja, nusipirko bilietą ir nuėjo. Ji buvo išblyškusi, daugiau nežinau, ji nuėjo atsisėsti,“ – pasakojo vairuotojas.

Po pietų iš Skuodo į Palangą važiavę keleiviai, dėl autobuse buvusios prieblandos, varvančio kraujo nuo sėdynių nepastebėjo. Apie tai vairuotojui pranešė jau pasiekę paskutinę stotelę.

„Žmonės lipo lauk ir pasakė, kad kažkas išbėgęs ar kraujas, ar kompotas, ar kažkas tai. Ėjau pažiūrėti ir pamačiau, kad žmogus nebegyvas. Tokia moteris iškvietė greitąją. Ne kaip atrodė, daug kraujo buvo. Aptemę, vakaras, niekas nepastebėjo, tik išlipant pamatė, kad ar kraujas, ar kas. Sako eikit pažiūrėti pulsą. Nuėjau, užšalusi buvo. Nežinau, kas čia galėjo būti,“ – svarstė vairuotojas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus