Idomybes

Pora nusprendė lieknėti kartu, bet viskas baigėsi skyrybomis

„Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima nelaiminga savaip“. Ši citata iš Levo Tolstojaus  romano „Ana Karenina“ geriau nei kas kitas tinka mūsų šiandieninei istorijai apie vieną sutuoktinių porą iš JAV. Vienu momentu jie nustojo vaikščioti į svečius ir kviestis draugus. Visą laisvą laiką jie sėdėjo namie ir valgė kaloringą maistą.

Problemos akivaizdžios

Kai svoris persirito per 130 kg atžymą pas kiekvieną, sutuoktiniai pradėjo jausti sunkumus pačiuose paprasčiausiuose buities darbuose. Jiems pasidarė sunku judėti, rūpintis savimi ir dirbti ofise. Sutuoktiniai suvokė, kad jų gyvenimo būdas yra neteisingas ir nusprendė atsisakyti nesveiko maisto, o paskui pradėjo sportuoti.

Pirmieji barniai

Jei vyriškis ėjo užsibrėžtu keliu, tai jo žmona atsisakė vaikščioti į treniruotes jau po pirmosios savaitės. Greitai ji grįžo prie įprasto greitojo maisto. Vyras toliau metė kilogramus, tuo metu žmonai svoris tik augo.

Matydama jo pasiekimus, moteris pyko ir reiškė jam pretenzijas. Vyriškis tapo patrauklesnis ir energingesnis. Todėl jis pradėjo priminti žmones, kurie anksčiau juokėsi ir tyčiojosi iš moters. Sutuoktiniai tiek susipyko, kad pradėjo kalbėtis tik SMS žinutėmis.

Santuokos griūtis

Kol žmona žiūrėjo serialus ir vartojo daugybę kalorijų, vyras bandė pataisyti šeimyninius santykius. Greitai jis rado naują žmonos paskyrą socialiniuose tinkluose, kur ji pasakoja apie kūno pozityvą ir tai, kad nesiruošia keistis ir jaučiasi gerai tokiame kūne. Vyras suprato, kad nieko negalės pakeisti, tačiau toliau stengėsi išsaugoti santuoką.

Žmona neįvertino jo poelgių ir padavė skyryboms, apie ką vyrui pranešė SMS žinute. Jis nusivylęs parašė postą socialiniame tinkle, kur nupiešė situaciją ir paprašė naudotojų patarimo. Daugybė komentatorių palaikė jį ir parekomendavo paleisti žmoną, o pačiam rasti moterį, kuri palaikys jo gyvenimo būdą.

Bet kai kurie įtarė vyrą žiauriu elgesiu su žmona, juk negalėjo patikėti, kad treniruotės tapo skyrybų priežastimi.

Related Articles

You cannot copy content of this page