Prieš pat manekenės mirtį – siaubingos artimiesiems pasiųstos nuotraukos

Uostamiestyje lapkričio 20-ąją iš „Amberton Klaipėda“ viešbučio iškritusi manekenė Dovilė Didžiūnaitytė su savimi į kapus nusinešė kraupią paslaptį – su kuo perspektyvus modelis leido paskutines savo dienas ir ar tai buvo daroma prieš jos valią?

Tragedijos išvakarėse Dovilės mama per „Facebook“ iš dukros gavo šiurpą keliančią nuotrauką – į Milaną dirbti modeliu tomis dienomis turėjusios skristi merginos kojos buvo nusėtos mėlynėmis. Artimieji retoriškai klausia, ar tai ne įrodymas, kad Dovilė ne savo noru buvo Klaipėdoje?

Laidai „Prieš srovę“ žuvusios gražuolės motina Daiva Didžiūnaitytė pirmą kartą viešai prieš televizijos kameras prabils, kokie buvo paskutiniai jos ir dukros susirašinėjimai socialiniame tinkle „Facebook“ ir kas, dabar gedinčiai moteriai, tuomet sukėlė didžiausią įtarimą.

Mergina mamai teisinosi, jog yra palikusi pakrovėją kavinėje ir liepė jai paskambinti nežinomu numeriu. Tačiau paskambinusi nurodytu telefonu mama suprato, jog kažkas su jos dukterimi yra ne taip. „Aš jai tada paskambinau ir kai ji man pagaliau atsiliepė, apibėriau ją klausimais:

„Dovilyte, kur tu esi, kodėl tu man visą savaitę rašinėji, kas atsitiko“, – dukros klausė nerimo kamuojama motina.

„Mama, aš esu Klaipėdoje, čia pas tokį draugą. Jis prodiuseris ir mes vykdome bendrą projektą. Ir jinai išjungė telefoną“, – paskutinį pokalbį su dukra atpasakojo žuvusios manekenės motina. Kaip paskutines bendras gyvenimo akimirkas su Dovile Vilniuje leido jos draugė, taip pat modeliu dirbanti Akvilina Ubartaitė? Po Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo abi merginos dalyvavo renginio dūzgėse „Stiklių“ restorane, kur manekenei dėmesį pradėjo rodyti iš kelionės Egipte grįžęs prodiuseris Ričardas Pinikas.

„Taip atrodė, kad jis norėjo būtent su ja bendrauti. Kaip ir aiškios atrodė tos intencijos man, kurios kažkuria prasme kėlė kažkokių negražių įtarimų. Aš neneigsiu, jis tikrai yra labai charizmatiškas vyras, ir tikrai moka mergaitėms, ypatingai jaunoms, įspūdį padaryti. Pradžioje niekas negalvojo apie kažkokią tragediją“, – atskleis A. Ubartaitė, kuri prabils ir apie visai kitokį R. Piniko elgesį antrąją jų bendro laiko Vilniuje dieną. R. Ubartaitės teigimu, tada R. Pinikas tapo agresyvus ir bet kokiomis priemonėmis siekė išsivežti merginą į Klaipėdą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus