Princas Harry su žmona stebėjo miuziklą „Hamiltonas“ ir juokavo su jo kūrėju

Princas Harry (Haris) trečiadienį miuziklo „Hamiltonas“ (Hamilton) scenoje Londono Vest Ende dainavo ir juokavo su šio didžiulio hito kūrėju kompozitoriumi Linu-Manueliu Miranda.

Princas ir jo žmona Meghan (Megan), kurie jau buvo matę šį šou, atvyko į iškilmingą labdaros spektaklį pabūti šeimininkais ir padėti surinkti pinigų Harry labdaros fondui „Sentebale“, remiančiam ŽIV paveiktus vaikus Lesote ir Botsvanoje.

Karališkoji pora spektaklio metu teatre „Victoria Palace Theater“ sėdėjo žiūrovų salėje, o po jo prisidėjo prie L.-M. Mirandos scenoje, kad padėkotų aktoriams ir techniniams darbuotojams.

Aktoriai ir žiūrovai entuziastingai sveikino Harry, šiam dainuojant baladės „You’ll Be Back“ apie Britanijos ir Amerikos „išsiskyrimą“ įžanginius žodžius. Miuzikle šią dainą dainuoja aktorius, vaidinantis vieną Harry protėvių, karalių Jurgį III.

Kalbėdamas apie šio karaliaus personažą, L.-M. Miranda sakė, kad jį įsivaizdavo per savo medaus mėnesį. Tada jis pajuokavo: „O staiga rodant 2018-uosius, aš sėdžiu šalia jo šeštos kartos palikuonio.“

Jis pridūrė, kad buvo „linksma ir siurrealu“ renginyje matyti Harry, nes šiame šou esą nedažnai pamatysi veikėjų „tiesioginių palikuonių“.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus