Princui George’ui ir princesei Charlotte teks atsakingos pareigos karališkose vestuvėse

Didžiosios Britanijos princas George’as (Džordžas) ir princesė Charlotte (Šarlot) dalyvaus princesės Eugenie (Judžini) ir Jacko Brooksbanko (Džeko Bruksbanko) vestuvėse kaip pažas ir gėlių mergaitė.

Penkerių metų George’as ir trimetė Charlotte, vyresnieji princo Williamo (Viljamo) ir jo sutuoktinės Kate (Keit) vaikai, vestuvėse įsilies į kitų karalienės Elizabeth (Elzbietos) provaikaičių būrį. Kartu su jais bus septynmetė Savannah Phillips (Savana Filips), šešiametė Isla Phillips (Isla Filips) ir keturmetė Mia Tindall (Mija Tindol). Į šį pulkelį pakviesta ir popmuzikos žvaigždės Robbie Williamso (Robio Viljamso) bei jo žmonos Aydos (Aidos) šešiametė duktė Theodora Williams (Teodora Viljams).

Bakingamo rūmai trečiadienį pranešė, kad princesė Eugenie paprašė savo vyresniosios sesers princesės Beatrice (Beatris) būti jos vyriausiąja pamerge. Vyriausiojo pabrolio vaidmuo atiteks jaunikio broliui Thomui Brooksbankui (Tomui Bruksbankui).

28 metų princesė, kuri yra devinta eilėje į Didžiosios Britanijos karališkąjį sostą, penktadienį išteka už alkoholinių gėrimų kompanijos „Brooksbank“ vadovo J.Brooksbanko. Tuoktuvės vyks Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus