Puiki kaukė nuo plaukų slinkimo, patikrinta ne vienos mūsų šeimos kartos!

Jums slenka plaukai? Atsirado praplikusių vietų? Pasinaudokite šiuo naminiu receptu – jūsų plaukai sustiprės ir bus tankesni. Naujų plaukų augimas garantuotas!

Po gimdymo man pradėjo slinkti plaukai. Šiek tiek paverkiau, nusiraminau ir pradėjau galvoti, ką daryti. Nulėkiau iki vaistinės, prisipirkau įvairiausių priemonių, bet tai tebuvo pinigų išmetimas.

Pradėjau ieškoti stebuklingų priemonių internete ir jau susigundžiau įsigyti vieną, kai staiga paskambino mama. Pasidalinau savo problema, o ji man atsakė: „Nepanikuok! Išbandyk tetos mėgstamą kaukę, kurią ji naudojo, kai slinko plaukai. Išbandyk, o tada pažiūrėsime. Ir pagerk sukatžolių nuoviro.“ Nusprendžiau pabandyti.

Pasidariau kaukę. Jau po pirmo naudojimo plaukų slinkimas sumažėjo, po antro – sumažėjo dar labiau, po trečio – šukos ir vonia pagaliau buvo švarūs!

Vėliau plaukai pradėjo augti, stiprėti ir atsirado žvilgesys.

Kaukės receptas:

1 v. š. svogūnų sulčių (sutarkuoti svogūną ir išsunkti)
1 v. š. medaus
1 kiaušinio trynys
1–2 v. š. varnalėšų aliejaus (galima daugiau, jeigu pasirodys per maža, bet dažniausiai tokio kiekio visiškai pakanka).

Turi išeiti gana skysta masė. Įtriname ją į plaukų šaknis (aš užtepu plaukams dažyti skirtu teptuku), likutį paskirstome ant plaukų. Į galiukus galima papildomai įtrinti aliejaus. Užsidedame dušo kepurėlę, apsukame galvą rankšluosčiu ir paliekame 1 valandai. Vėliau išplauname su šampūnu.

Iš pradžių dariau du kartus per savaitę 2 savaites. Vėliau rezultatui įtvirtinti ir plaukų augimui skatinti – 1 kartą per savaitę. Kursas truko 2 mėnesius.

Išbandykite pačios ir pasidalinkite receptu su draugėmis!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus