Ragina ruoštis: jau visai netrukus Lietuvoje – smarkūs pokyčiai

Į Lietuvą slenka šiltasis atmosferos frontas. Jau ateinančią naktį į daugelį rajonų atkeliaus krituliai. Kai kur pasirodys rūkas, lijundra ir bus slidu. Kol sulauksime kritulių, oras šals. Iki vidurnakčio daugelyje vietų temperatūra pažemės iki 1–6, o rytiniame šalies pakraštyje kai kur spustels net 7–8 laipsnių šaltis.

Rytoj dieną sinoptikai žada smarkesnius kritulius.

Vietomis gerokai pasnigs. Vidutinio stiprumo pietų, pietvakarių vėjas kryptį keis į šiaurės vakarų ir atneš šiltesnį orą. Numatoma temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 šilumos.

Dėl Baltijos įtakos pajūryje, vakariniuose Žemaitijos rajonuose ir naktį, ir dieną bus gerokai šilčiau negu kitur Lietuvoje. Štai Klaipėdoje ateinančią naktį galima tikėtis 1-2, o dieną 5 laipsnių šilumos.

Poryt, penktadienį, taip pat neišvengsime kritulių. Naktį ir rytą vietomis gąsdins plikledis. Naktį temperatūra svyruos apie nulį, tik prie Baltijos išliks 3–4 laipsnių šiluma. Dieną temperatūra pasieks 0–5 laipsnius šilumos. Šeštadienis prognozuojamas permainingas. Retkarčiais iškris mišrūs krituliai. Pradės stiprėti vakarinių krypčių vėjas. Šalta nebus – termometrai dažnai rodys teigiamą temperatūrą.

Tokie tad orai numatomi prieš pat didžiąsias metų šventes.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus