Rasta Josifo Stalino anūkė: pamatykite, kaip atrodo sovietų diktatoriaus dukters atžala

JAV gyvenanti moteris niekam nebūtų užkliuvusi, jei ne jos išskirtinė ir kartais net šokiruojanti išvaizda. Dėka savo gyvenimo būdo moteris susilaukė papildomo dėmesio, kurio pagalba išaiškėjo, jog tai buvusio sovietų diktatoriaus Josifo Stalino anūkė – Chrese Evans.

45-erių metų moters socialiniame tinkle – gausybė nuotraukų su tatuiruotėmis, auskarais, iššaukiančiais drabužiais ir net ginklais, rašo dailymail.co.uk. Tai jauniausia J. Stalino dukters Svetlanos Alilujevos atžala.

Vos gimusi mergaitė gavo Olgos vardą, tačiau vėliau jį nutarė pasikeisti. Tai vienintelis vaikas iš trečiosios Svetlanos santuokos su amerikiečių architektu Williamu Wesley Petersu. Dėmesio centre Chrese atsidūrė tuomet, kai savo paskyroje socialiniame tinkle ji paskelbė nuotrauką, kurioje įsiamžino su žaisliniu šautuvu.

Jos motina visą laiką stengėsi apsaugoti savo dukrą nuo praeities, todėl Chrese apie savo senelį sužinojo tik būdama paauglė: „Senelis nebuvo mano praeities dalis. Apie jį sužinojau tik būdama paauglė, mama tai nuo manęs slėpė. Ji visą laiką mane auklėjo labai amerikietiškai, nes norėjo apsaugoti nuo galimų sunkumų, kuriuos patyrė pati“, – užsienio portalui pasakojo moteris.

Pasak J. Stalino anūkės, jos mama buvo visai kitokia, nei jos tėtis: „Mano mama bjaurėjosi tuo, ką padarė jos tėvas. Ne kartą daugybė žmonių galvojo, jog ir ji atsakinga už tėvo veiksmus. Mama net ėmė svarstyti, kad iš tiesų ji turėjo būti atsakinga. Tačiau tai tiesiog neteisinga.“

1984-aisiais J.Stalino duktė Svetlana buvo grįžusi į Sovietų Sąjungą, jai ir vėl buvo suteikta sovietinė pilietybė. Tačiau netrukus, vos po poros metų, moteris išvyko į JAV visiems laikams.

J. Stalino dukra ir Ch. Evans mama mirė 2011-aisiais Viskonsine, 85-erių metų moterį pasiglemžė vėžys.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus