Idomybes

Rinkė ant rinkės. Didelio dydžio modelis parodė savo foto baseine

Didelio dydžio modeliui iš Amerikos sukako 37 metai.

Tess lepina gerbėjus naujais kadrais, rinkdama susižavėjusius komentarus.

Tačiau internete pilna nekentėjų, kurie žiūri į žvaigždės trūkumus vos ne pro mikroskopą, aptarinėdami Tess fotografijas komentaruose.

Siūlau jūsų dėmesiui komentarus, kuriuos pamačiau po gražuolės foto. „Oi mamyte“; „Kaip galima iki tiek apsileisti?“; „Tess, užteks“; „Bravo už drąsą, gražuole“.

„Reikia sėsti ant dietos“; „Kokia merginos savimonė“; „Tu nuostabi, Tess“,- rašo Holliday sekėjai.

Plus-size modelio žodžiais, ji nesiruošia gaišti savo laiko ir jėgų tam, kad atitiktų kvailiems stereotipams ir svetimam įsivaizdavimui apie patrauklumą ir grožį.

Jai pakanka to, kuo pati manosi esanti. Tess mano, kad kiekvienas žmogus turi teisę būti savimi. Ji jau daug ko pasiekė, skirtingai nuo visų kritikų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page