Gyvūnai

Ruonis gavo tortą savo 31 gimtadieniui ir nuoširdus jo džiaugsmas matosi plika akimi

Viena geriausių gimtadienių ypatybių yra ta, kad jie suteikia mums galimybę išreikšti meilę tiems, kurie mus supa ir priversti juos pasijusti ypatingais be jokios priežasties, išskyrus tą, kad jie gimė būtent tą dieną. Ir žinote ką? Gyvūnai irgi nusipelno ypatingos dienos. Ir šis meilutis iš Kornvalio, Anglijos ruonių draustinio, kuriam ką tik sukako 31 metai, yra puikus to įrodymas. Per savo 31 gimtadienį ruonis, vardu Julelogsas, buvo nustebintas gigantišku lediniu tortu su žuvimi ir, kaip matote, geras berniukas negalėjo sulaikyti savo džiaugsmo.

Julelogsą išgelbėjo dar 1989 m ir patalpino jūros parke šiaurės Anglijoje.

Julelogsą išgelbėjo dar 1989 ir patalpino jūros parke Anglijos šiaurėje, kai jis buvo visai mažas „šuniukas“. Po kurio laiko parkas užsidarė ir ruonis buvo išleistas atgal į laukinę gamtą.

„Tačiau tiek ilgai išbuvęs nelaisvėje, jis nežinojo, kaip prasimaitinti, ir per daug priprato prie žmonių,“- sakoma oficialiame

Kornvalio ruonių draustinio tinklapyje.

Po kurio laiko parkas užsidarė ir ruonis buvo išleistas atgal į laukinę gamtą.

Praėjus 3 mėnesiams po to, kai ruonį išleido, į RSPCA pradėjo skambinti sunerimę gyventojai, pareiškę, kad Julelogsas persekiojo žmones su kibirais pliaže, manydamas, kad jie turi žuvies“ ,- parašė draustinio darbuotojai savo oficialiame tinklapyje.

Vėliau ruonį vėl išgelbėjo, kadangi jis matomai neturėjo supratimo kaip prasimaitinti ir per daug priprato prie žmonių.

Pasirodo, kai Julelogsą išgelbėjo antrą kartą, jis svėrė apie 60 kg, vietoj standartinių 250.
Buvo akivaizdu, kad ruoniui reikia pagalbos, todėl RSPCA kreipėsi į Kornvalio ruonių draustinį su prašymu suteikti jam pastovius namus.

Dabar Julelogsas gyvena Kornvalio ruonių draustinyje ir jam tik ką sukako 31 metai.

Dabar, 31-erių Julelogsas – laimingas ir energingas ruonis, ir visi draustinyje jį dievina. Ši gimimo diena tapo svarbi ruoniui ir visam draustiniui, kadangi laukinėje gamtoje pilkieji ruoniai-patinai sulaukia tik 25 metų.

Per savo gimtadienį ruonis nustebo gavęs gigantišką ledinį tortą, visą sudarytą iš žuvies.

Kad pažymėtų šią datą, draustinio darbuotojai nustebino ruonį gigantišku tortu, kuris visas buvo iš skanios žuvies.

„Julelogsui labai patiko jo šventinis tortas“,- pasakė Džordžina Šenon, draustinio marketingo ir žiniasklaidos koordinatorė.

Jam tai taip pat puikus loginis žaidimas, kadangi jam reikia truputį pagalvoti, kaip ištraukti žuvį iš torto!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page