Savo pilve išnešiojo draugės kūdikį, bet nesitikėjo, kad viskas baigsis skaudžia nelaime

Beca ir Jessy – draugės nuo mokyklos suolo. Daugiau nei dvidešimtmetį jos dalijosi maloniais ir skaudžiais išgyvenimais. Tačiau tik prieš kiek mažiau nei metus jos tapo artimesnės nei kada nors. Jes sutiko tapti bičiulės vaiko surogatine motina.

Bec Arena jau kurį laiką kovojo su lėtine liga, cistine fibroze, taigi jai pačiai susilaukti vaikų su savo sutuoktiniu Garethu nepavyko. Taigi, Jes nusprendė bičiulei padovanoti didžiausią gyvenimo dovaną – nutarė išnešioti šeimai kūdikį.

Nors Jessy ir pati turi šeimą, sutuoktinis jokiu būdu neuždraudė žmonai ištiesti pagalbos rankos. Atvirkščiai – šį sumanymą palaikė visa širdimi.

„Mes esame palaiminti, kad Jes ir jos šeima sutiko padėti mums šiame kelyje. Kas prieš dvidešimtmetį galėjo pagalvoti, kad mudvi tapsime tokios artimos. Jes buvo mano draugė daugiau nei dvidešimt metų, o dabar ji – surogatinė mūsų vaiko motina.

Mudu su Garethu net negalime rasti žodžių, kiek daug tai mums reiškia“, – socialinėje erdvėje džiugia žinia su bičiuliais dalijosi Beca. Deja, praėjusių metų rugsėjį Becą pasiglemžė negailestinga liga. Žmonos mirties sukrėstam Garethui teko praeiti sunkų kelią. Tačiau sausio 20-ąją gimė jųdviejų sūnus. Vyras sveiką ir dailų mažylį augins vienas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus