Gyvūnai

Šeimininkė ilgai nepastebėjo savo augintinio antsvorio, kol nepadarė jo foto

Visi, kurie laiko naminius gyvūnus, įsitikinę, kad jų numylėtiniai – patys geriausi, gražiausi ir, žinoma, sveiki. Bet mažai kas pabando pažiūrėti į šunelį ar katytę iš šono. Būna, kad į akis krinta ir trūkumai.

Taip Chloja Karter iš Didžiosios Britanijos padarė savo šunelio, vardu Džasperis, foto. Jam jau 9 metai.

Ir mergina jau norėjo patalpinti kadrus Instagrame, tačiau netikėtai pamatė, kad jos augintinis pasidarė storas, nerangus. O ir iš Džasperio išvaizdos jam buvo galima duoti daugiau metų.

Ką tokiais atvejais daro protingi šeimininkai? Surengia gyvūnams iškrovos dienas.

Chloja nusprendė nedelsiant taksą „pasodinti“ ant griežtos dietos, kas ir atnešė sėkmę.

Tai buvo pačioje vasaros pradžioje. Mergina vaikštinėjo su šuniu ir jai atėjo mintis nufotografuoti taksą, kad paskui pasigirtų mielu sutvėrimu prieš savo sekėjus internete.

Tačiau laiku sustojo. Nuotraukoje ji aiškiai pamatė, kad Džasperis taip papilnėjo, kad jo pilvelis beveik siekia rąstą, ant kurio jį pastatė šeimininkė pozavimui.

Paskui pasvėrė taksą. Pamatė 8 kg. O tai dukart daugiau už normalų svorį. Ir Karter prisiminė visus skanėstus, kuriais dosniai lepino savo numylėtinį.

Šeimininkė sako, kad iš pradžių šuo ėdė du kartus per dieną ir visada buvo pusalkanis. Ir kai tik jo šeimininkams duodavo kažką skanaus šuniui, jie nedelsdami maitindavo šiomis vaišėmis Džasperį.

Šuo labai nemėgo vaikščioti, bėgioti. Į lauką jį beveik jėga tempdavo. Štai ir visos paprastos priežastys, kodėl šunelis neteko lieknos figūros ir pablogėjo jo sveikatos būklė.

Chloja smarkiai pakeitė takso mitybą. Visa, kas skanu ir kenksminga, buvo pakeista bulvėmis. Šuniui davė ir mėlynių su jogurtu.

Šeimininkė reguliariai vedė apskaitą, ką ėda Džasperis: kiek riebalų, kiek kalorijų ir t.t. Rytiniai pasivaikščiojimai tapo kasdieniai. O du kartus per savaitę Džasperis nužygiuoja net 8 km kartu su šeimininkais.

Žinoma, iš pradžių šuo visam šitam priešinosi. Bet vėliau priprato ir net pamėgo sveiką gyvenimo būdą. Nepralaiminti kombinacija – dieta ir fizinis krūvis – davė rezultatą. Minus 2 kg – toks šiandien takso svoris.

Chloja tuo labai didžiuojasi. Pareiškia, kad šuo net ėmė labiau pasitikėti savimi. O jau energijos tai gali net paskolinti. Pats veržiasi į lauką, ten bėgioja ir šokinėja, gaudamas malonumą iš paprastų šuniškų džiaugsmų.

Taigi, šiandien Džasperis – tai gražus ir lieknas, sveikas šuo.

O jo šeimininkė už šiuos stebuklingus pokyčius dėkinga „blogai“ foto. Jei jos nebūtų, Chloja nebūtų pamačiusi, koks negražus tapo jos numylėtinis.

Iš pradžių Karter abejojo, ar reikia talpinti „šią gėdą“ internete. Bet dabar jai tiesiog juokinga ir linksma.

Juk jei ji nebūtų užfiksavusi tos šuns būklės, tai taksas ir nebūtų sulieknėjęs.

Jos patarimas: nereikia tingėti dažnai fotografuoti savo keturkojų draugų. Šios foto padės padaryti jų
gyvenimą geresniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page