Gyvūnai

Šeimininkė neuždarė virtuvės, o jos buldogai , suradę ten dažų, pavirto mažaisiais Halkais.

Kam, jei ne šunų šeimininkams, žinoti, kad keturkojaine tik žmogaus draugai, bet ir mažieji išdaigininkai, turintys unikalų sugebėjimą įklimpti į visokias netikėtas istorijas. Viena tokia istorija nutiko liepos mėnesį Lamphune, tai provincija Tailando šiaurėje. Tai buvo šeštadienio rytas, kai Jada Ornosondžim, keturių prancūzų buldogų šeimininkė, pamatė savo šunis ir pagalvojo, kad išprotėjo. Juk jie buvo žali!

Prancūzų buldogai surado žalius maistinius dažus ir nustebino šeimininkę staigiu savo išvaizdos pasikeitimu

Jada prisipažino, kad pamiršo uždaryti virtuvės duris.

Ir štai šitie mažieji landūnai surado ten šiuos žalius dažus ir juose išsivoliojo

Beje, jie, rodos, ne tik patys nusidažė, bet ir nudažė visus namusTai darydami, jie džiūgavo, šokinėjo, lyg nieko nebūtų nutikę.

Moteris papasakojo, kad jiems su vyru prireikė pusės dienos, kad tris kartus išpraustų šunis, bet iki galo nuplauti dažų taip ir nepavyko. O buldogiukai lyg ir nesuprato, kas gi ne taip. Šunys nenukentėjo, istorija linksma, bet turi moralę; laikykite pavojingus daiktus toliau nuo augintinių, maža ką jie gali iškrėsti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page