Šeimos drama Rusijoje: vyras žmonai nukirto plaštakas, nes pasijuto išduotas

Rusijos policija sulaikė Pamaskvės gyventoją Dmitrijų Gračiovą, kuris savo žmonai Margaritai nukirto plaštakas įtardamas ją neištikimybe. Vyrui buvo iškelta baudžiamoji byla, o medikai kovoja dėl merginos gebėjimo valdyti rankas, rašoma vietos žiniasklaidoje.

Pora augino du mažamečius berniukus, tačiau, aiškėja, kad šeimoje būta nesutarimų.

Po to, kai Margarita pareiškė Dmitrijui, kad jiems reikia išsiskirti, šis ją sumušė, tuomet jie apsigyveno atskirai, leidiniui „kp.ru“ pasakojo šeimos draugė. Gruodžio 11-ąją Dmitrijus nuvežė vaikus į darželį ir pasiūlė Margaritai nuvežti ją iki darbo vietos dienraštyje, kuriame ji dirbo marketingo skyriuje, ir ši sutiko. Vyras nuvežė ją į mišką, kur beveik valandą kankino.

Teigiama, kad moteris iš skausmo nuolat netekdavo sąmonės, tačiau jos vyras ją vis atgaivindavo ir toliau tęsė savo pragarišką darbą. „Jis nenorėjo atiduoti vaikų. Pradėjo grasinti. Jo tėvas yra sėdėjęs dėl netyčinės žmogžudystės. Prieš kelis mėnesius tik grįžo iš „zonos“.

Dima kelissyk Ritai kartojo: „Pridaušiu tave. Jeigu reikės – sėsiu“, – leidiniui „kp.ru“ pasakojo neįvardinta šeimos draugė. Rusijos žiniasklaidos kalbinti šeimos draugai teigė, kad neištikimybės požymių nepastebėjo. Margarita apibūdinama kaip itin draugiškai ir laisvai bendraujanti moteris.

Prieš penkerius metus susituokusi šeima gyveno pasiturinčiai, laimingi jauni tėvai augino du sūnus, sprendžiant iš nuotraukų, daug dėmesio skyrė savo bendravimui ir bendroms nuotraukoms.

71-osios miesto ligoninės vyr. gydytojas Aleksandras Miasnikovas, atlikęs moteriai dešimt valandų trukusią operaciją soc. tinkle tikino, kad medikai atliko „neįtikėtiną darbą“, o toks košmariškas jaunos moters sužalojimas šokiravo net daug mačiusį ligoninės personalą.

Pažymima, kad Dmitrijus pats nuvežė savo leisgyvę žmoną į ligoninę, o vėliau išvažiavo į namus. Ten jį ramiai sėdintį ir surado pareigūnai. Su žmona susidorojęs vyras sutiko parodyti egzekucijos vietą, ten pareigūnai ir aptiko vieną iš nukirstų galūnių.

Medikams pavyko atlikti operaciją, tačiau kol kas nėra žinoma, ar moteris sugebės valdyti rankas, o jos pačios būklė apibūdinama kaip sunki.

Dmitrijaus socialinio tinklapio paskyroje be bendrų nuotraukų su sutuoktine ir vaikais matyti, kad jis prisiregistravęs „Ja ne tokaja“ („Aš ne tokia“) grupėje, kurioje tyčiojamasi iš moterų, jos pateikiamos kaip lengvo elgesio ir „išdavikės“.

Mažamečiai vaikai, kurių tėvas yra suimtas, o sužalota motina – ligoninėje, šiuo metu pasiliko gyventi pas nukentėjusiosios mamą, kuri kreipėsi į visuomenę pagalbos dėl šeimą ištikusios nelaimės.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus