Laisvalaikis

Sėkmingiausio žmogaus Žemėje istorija

91-metis Frane Selakas iš Kroatijos laikomas sėkmingiausiu žmogumi žemėje. Jis buvo patekęs į įvairias nemalonias situacijas, bet iš visų išsisukdavo praktiškai nesužeistas.

Pirmą kartą pavojus Selako tykojo traukinyje, kuriuo jis važiavo. Sąstatas netikėtai nuvažiavo nuo bėgių, o paskui nukrito į kalnų upę.

Vyriškis ne tik pats ištrūko iš vagono, bet padėjo ir savo kaimynei, o paskui išplaukė į krantą. Ant jo kūno buvo tik įbrėžimai.

Po metų Frane skrido lėktuvu, per rūką pilotas nepastebėjo kalno ir užkabino jį sparnu. To pasekoje salone atsidarė durys ir keleiviai pradėjo skristi į atvirą erdvę. Lakūnai sugebėjo nutupdyti lėktuvą, bet iš 60 keleivių gyvi liko tik 2 žmonės , vienas kurių buvo Selakas.

Vėliau Frane sugebėjo išgyventi penkiose automobilių katastrofose. Vieną kartą ant jo užvažiavo autobusas, kitą – užsidegė jo mašina.

Tačiau siaubingiausia avarija kroatui nutiko kalnų serpantine. Jo automobilis įsirėžė į atitvarą, nukrito į tarpeklį ir sprogo. Likus vos sekundei iki sprogimo Selakas išlindo iš automobilio.

Frane sekėsi ne tik čia. Sėkmė jam nusišypsojo ir loterijoje. Jis sugebėjo išlošti didžiulę 1 milijonas eurų sumą.

Tai buvo pirmasis didelis laimėjimas Kroatijoje. Laimingas Selakas nusprendė dalį pinigų išdalinti giminaičiams ir draugams.

Asmeninis sėkmingojo Frane gyvenimas irgi pasisekė. Jis turėjo 5 santuokas, o paskutinė žmona jaunesnė už jį visais 20 metų.

Related Articles

You cannot copy content of this page