Idomybes

Ši moteris pagimdė mergaitę nežemiškomis akimis. Po daugelio metų mergaitė užaugo ir tapo neįtikėtina gražuole

Buvęs NFL žaidėjas Michaelas Bennettas tapo tėčiu 2015 m. Jo žmona Keti pagimdė žavią mažylę. Mergaitę pavadino Kaja ir jos unikali išvaizda tapo aptarinėjimų objektu dar nuo vystyklų.

Ši mažylė paėmė iš tėvų visa kas geriausia – ji mulatė su žydromis akimis ir baltais plaukais. Neįtikėtinas derinys!

Michaelas afroamerikietis, o mažylės mama Keti iš Europos – mergaitės išvaizda tikras gamtos stebuklas. Dabar mergaitei tik 5 metai, o jos nuotraukos jau žavi internetą.

Keti pradėjo publikuoti mergaitės nuotraukas savo bloge ir jos išvaizda akimirksniu pritraukė interneto naudotojų dėmesį.

Dabar mama sukūrė savo dukrelei atskirą mikroblogą ir pas mažylę sulig kiekviena diena vis daugiau fanatų.

Pamačiusios šios gražuolės nuotraukas, vaikų modelių agentūros iškart ėmė ją medžioti. Dabar ji dirba su keliomis agentūromis – jos išvaizda unikali.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page