Idomybes

Ši pora vaikšto po barus ir kiekviename bare jis jai pasiperša! Ir štai, kodėl

Gudrus planas.

Pora iš JAV valstijos Alabamos suvaidino romantišką sceną, kad gautų nemokamų gėrimų iš nepažįstamų žmonių bare.

Korin Miler su Adamu Kerolu nuvyko į Atlantą, Džordžijos valstijoje, norėdami atšvęsti merginos gimimo dieną. Bet tuo metu jie buvo santykiuose tik mėnesį ir abu buvo finansiškai labai riboti.

Tada pora sugalvojo gudrų planą, kaip sutaupyti ir neleisti pinigų gėrimams baruose – suvaidinti baro lankytojams fiktyvias piršlybas.

Kadruose, nufilmuotuose vienam iš barų, Kerol stovi priešais Miler priklaupęs ant kelio ir klausia, ar sutinka ji už jo tekėti. Ji vaidina, kad nervingai juokiasi, ranka užsidengia veidą, kuklinasi. Po to ji ištiesia kairę ranką ir linksi, o Kerolas užmauna jai ant piršto žiedą.

Baro lankytojai visa tai stebėjo. Kai pora džiaugsmingai apsikabino, stebėtojai ėmė ploti ir pasveikino juos su džiaugsmingu įvykiu.

Galiausiai Miler ir Kerolo planas suveikė: nepažįstami žmonės ėmė užsakinėti jiems kokteilius savo sąskaita.

Po to pora nukeliavo į kitą barą, kur jie, atseit, šventė savo sužadėtuves. Ten juos taip pat vaišino nemokamais alkoholiniais gėrimais.

Praėjus pusmečiui, per savo gimtadienį Kerolas paruošė Miler staigmeną ir jau iš tikrųjų pasiūlė jai savo ranką ir širdį.

„Aš džiaugiuosi, kad mes tada sutaupėm, – juokauja ji. – Todėl Adamas galėjo nupirkti man tikrą sužadėtuvių žiedą“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page