Šie 10 stebuklų nustebino viso pasaulio tikinčiuosius

Stebuklingi įvykiai vyksta ir yra nepaaiškinami, tačiau kai kurie iš jų yra keistesni nei kiti. Stebuklas yra šiek tiek daugiau nei vaiduokliškas apsireiškimas ar pagijimas nuo sunkios ligos. Kartais stebuklai būna tiesiog keisti ir painūs. Toliau pateikiamas „Listverse.com“ stebuklų sąrašas skatina rimtai pasukti galvą.

1. Šventosios Klelijos Barbieri balsas

Italė Klelija Barbieri, kuri buvo jauniausia katalikų bendruomenės įkūrėja, vis dar girdima. Būdama vos 23 metų amžiaus ir gulėdama mirties patale dėl itin sunkios tuberkuliozės formos ji savo parapijiečiams pažadėjo, kad niekada jų neapleis.

Merginos balsas pirmą kartą buvo išgirstas praėjus lygiai metams po jos mirties. Balsas buvo girdimas kaip aukšto tono dainavimas, kartais derantis su giedančiu bažnyčios choru. Jos balsas taip pat girdimas Usokami (Japonija) ir Wadakanchery (Indija) bendruomenių bažnyčiose.

Stebuklai reiškiasi įvairiais pavidalais, bet visi jie turi turėti liudininkų, kad bažnyčia galėtų juos pripažinti tikrais.

2. Vilardo Fullerio gydymai

Istorijos knygose galima rasti ne vieną nepaaiškinamą išgijimo atvejį, ypač kalbant itin sunkias ir nepagydomas ligas. Tačiau Vilardas Fulleris iš Luisianos valstijos išgarsėjo būtent savo stebuklingomis dantų gydymo galiomis. Nuo 1940-ųjų iki pat 1970-ųjų metų jis išgydė daugybę dantų skylučių ir kitų burnos ligų. Liudininkai teigia, kad atėjus pas V. Fullerį ėduonies paliktas ertmes tiesiog užpildydavo iš nežinia kur atsirandančios aukso plombos.

3. Seminole Finansų Centras

Vienas iš naujesnių stebuklų įvyko Clearwater mieste, Floridos valstijoje 1996 metų pradžioje. Mergelės Marijos atvaizdas pasirodė ant Finansų Centrą dengiančių juodo stiklo plokščių. Vaivorykštės spalvų atvaizdas buvo beveik dviejų aukštų dydžio.

Vietiniai vandalai, mėtę įvairius butelius su skysčiu, atvaizdui nepadarė jokios žalos. Jau daugiau kaip pusė milijono tikinčiųjų aplankė šį stebuklą.

4. Romėnų komunija

595 metais vykusiose romėnų mišiose viena komuniją ruošusi moteris pradėjo juoktis išgirdusi, kad šventinta duona ir vynas yra laikomi tikru Jėzaus kūnu ir krauju. Popiežius Šv. Gregorijus, kuris dalyvavo mišiose, atsisakė duoti nepagarbiai moteriai komuniją. Netrukus po to dalis duonos ir vyno pavirto tikru žmogaus krauju ir kūnu. Šios relikvijos vis dar saugomos Andechso mieste Vokietijoje.

5. Kartago Statula, Kosta Rika

1635 metais jauna mergaitė iš Kartago bevaikščiodama miesto gatvėmis rado nedidelę moters ir vaiko statulėlę. Statulėlę ji parsinešė namo, tačiau sekančią dieną statulėlė pradingo ir atsirado toje pačioje vietoje, kur buvo rasta. Kai tai pasikartojo kelis kartus, mergaitė statulėlę nunešė kunigui. Jis pastebėjo, kad statulėlė vaizdavo mergelę Mariją, laikančią kūdikį Jėzų. Kunigas statulėlę uždarė dėžutėje, bet kitą naktį ji ir vėl pradingo, nepaaiškinamai atsirasdama į tą pačią vietą gatvėje, kur ją rado mergaitė. Galiausiai statulėlė buvo padėta Dievo Motinos ir Angelų Bazilikoje, kur ją dabar gali apžiūrėti tikintieji.

6. Martinas de Porresas

Martinas de Porresas buvo Dominikonų Ordino padėjėjas, gyvenęs Peru. Neskaitant kitų jo padarytų stebuklų, tokių kaip ligotųjų gydymas, jis labiausiai garsėjo sugebėjimu būti dviejose vietose tuo pačiu metu.

Martinas ne kartą buvo pastebėtas tolimose vietose, tokiose kaip Meksika ar Japonija, nors tuo pačiu metu jis būdavo ir savo namuose Peru. Kaip įrodymą de Porresas pateikdavo itin detalius tolimų kraštų apibūdinimus. 1962 metais jis buvo paskelbtas šventuoju.

7. Atika, Japonų Statula

1973 metais kurčia vienuolė Agnesė Katsuko Sasagava išvydo Mergelės Marijos apsireiškimą ir iškart po to ant jos rankos atsirado stigma, kuri pradėjo kraujuoti. Tų pačių metų birželį medinė Mergelės Marijos statula, stovėjusi šalia vienuolės bažnyčios taip pat pradėjo kraujuoti toje pačioje vietoje.
Kelerius metus po šio įvykio statula nuolat verkdavo ir netgi prakaituodavo be jokios paaiškinamos priežasties. Mokslininkai paėmė kraujo, ašarų ir prakaito mėginius ir nustatė, kad šie yra tikri ir žmogiškos kilmės. Netrukus vienuolė Agnesė atgavo klausą, nors ir nebuvo gydoma nuo kurtumo.

8. Fatima, Portugalija

Portugalijoje, Cova da Iria laukuose šalia Fatimos miesto buvo užfiksuotas stebuklingas įvykis. Pasak legendos, trims piemenims apsireiškė Mergelė Marija ir pasakė, kad toje vietoje netrukus įvyks stebuklas. Ji net pasakė tikslią datą ir laiką.
1917 metų spalį tūkstančiai žmonių susirinko minėtoje vietoje. Po vidurdienio, išsisklaidžius debesims išlindo saulė, tačiau ji atrodė kitaip nei įprastai. Pasak liudininkų, ji priminė besisukantį diską ir zigzagais praskriejo pro Žemę. 1930 metais bažnyčios valdininkai šį stebuklą oficialiai pripažino.

9. Šventoji Bernadeta

Pasak Romos Katalikų Bažnyčios, kai kurie kūnai po mirties nesuyra ir nekeičia išvaizdos. Šie kūnai išlieka lankstūs ir be jokių irimo požymių neribotą laiko tarpą be jokios priežiūros ar balzamavimo.
Vienas toks kūnas yra Šv. Bernadetos. Ji mirė daugiau nei prieš 130 metų, tačiau sakoma, kad jos kūnas atrodo lygiai taip pat, kaip ir mirties valandą.

10. Jozefas iš Kupertino

Jozefas iš Kupertino buvo italų vienuolis pranciškonas. Jis laikomas šventuoju ir mistiku. Sakoma, kad 1630 metų spalį jis staiga pakilo į orą ir pakibo virš procesijos, skirtos šventajam Pranciškui Asyžiečiui. Kurį laiką pakybojęs, jis nusileido atgal ant žemės. Jozefas taip į orą buvo pakilęs kelis kartus, taip pat ir priešais popiežių Urboną VIII. Dėl šio ypatingo „gebėjimo“ jis laikomas pilotų ir astronautų šventuoju ir globėju.

šaltinis www.anomalija.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus