Gyvūnai

Šio mažiaus atsisakė mama, bet netikėtai jį „įsivaikino“ šuo. Nuostabi šeima!

Gyvūnų pasaulyje laikas nuo laiko sutinkamos istorijos, kurios visus mus verčia stebėtis. Kaip, pavyzdžiui, šis atvejis, kuris nutiko viename zoologijos sode prieš kelis metus.

Kartais nutinka taip, kad gyvūnai-motinos atsisako savo naujagimių vaikučių. Jos nenori jų maitinti ir atstumia nuo likusios mažylių grupės. Kažkas panašaus nutiko ir su šiuo mažiuku – šimpanze.

Po to, kai nerūpestinga mamelė metė savo vaiką, zoologijos sodo darbuotojas pasiėmė mažylį namo, kad juo pasirūpintų. Bet netikėtai visiems jo kalė, kuri taip pat neseniai tapo mama, priėmė šimpanziuką kaip savą.

Šis pamestas mažylis rado sau naują mamą.

 

Iš akių matosi, kaip stipriai jis ją myli.

Beždžionėlė viską kartoja paskui šuniukus.

Ir net miega su jais.

Su maitinimu, tiesa, reikalai ne visada einasi gerai.

Tačiau, dėl to, kad jai gerai naujoje šeimoje, nėra jokių abejonių!

Šios foto kalba pačios už save. Kaip gerai, kad gyvūnams kartais nėra skirtumo, ką mylėti ir auklėti. Juk visi vaikučiai nusipelno turėti šeimą ir tėvus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page