Laisvalaikis

Šios retos orchidėjos panašios į mažyčius beždžionių snukučius

Orchidėja Dracula simia – nepakartojama egzotiška gražuolė, kuri pakeri savo originalia išvaizda.

Pavadinimą „Dracula“ gėlė gavo už panašumą į mažo drakono nasrus, o „simia“ reiškia „beždžionė“.

Žiūrint į beždžioniškos drakulos foto gali pasirodyti, kad jos padarytos fotošopo pagalba – tokį neįprastą pavidalą turi ši egzotiška gėlė.

Natūralioje terpėje beždžioniškoji orchidėja auga medžių kamienų apačioje, o kartais ir tiesiog ant žemės. Jos tėvynė – drėgnieji tropiniai Kolumbijos, Peru ir Ekvadoro miškai.

Egzotiškų drakulos šeimos augalų priskaičiuojama daugiau nei 120 rūšių. Jiems būdingi trumpi ir neaukšti stiebai. Lapai gana ilgi ir yra sodriai žalios spalvos.

Tačiau įdomiausia – tai, žinoma, žiedai.

Įdomu, kad gėlės turi sodrų citrusinį aromatą.

Beždžionių drakula žydi bet kuriuo metų laiku. Ši gėlė mėgsta 70-100% drėgmę, vėsą ir silpną šviesą, todėl išauginti ją namuose tik patyrusių botanikų jėgoms.

O jūs žinojote apie tokią gėlę?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page