Šiurpus įvykis įrodė mano angelo sargo egzistavimą

Intuicija? Angelai sargai? O gal tiesiog atsitiktinumai? Kas mus įspėja apie gręsiančias nelaimes? Mūsų skaitytoja Dovilė dalinasi savo istorija.

Nežinau, gal čia ir ne mistika, gal viskas tiesiog taip sutapo, bet po šito įvykio labiau pradėjau klausyt savo minčių. O gal tai net ne mano mintys, kas ten žino.

Prieš kelerius metus važiavomo su draugais į gimtadienį. Mes vienoje mašinoje sedėjome tryse ir tuo metu prieš mus dar viena draugų kompanija važiavo kita mašina.

Aš visą kelią sedėjau per vidurį gale. Pamenu muzika groja, nuotaika smagi kaip dažniausiai su draugais ir būna, ir kažkaip žvilgtelėjau į langą, dar toks mėnulis ryškus buvo ir galvoje tarsi iš niekur nieko atsirado mintis „sėsk į šoną“. Net nesupratau iš kur šie žodžiai atsirado, bet jie skambėjo taip, tarsi jų nepaisyti negaliu.

Persėdau į šoną ir po kokių 5-8 sek. išgirdau kaip mano vaikinas pasakė: – „Kažkas ne…“, ir staiga jaučiu kaip ausyse cypia, pramerkiu akis, matau iššokusias oro pagalves, savo draugus… Kai atsitokėjau ir išėjau iš mašinos supratau, kad trenkėmės į tuos draugus priekyje. Jie stabdė, nes į kelią išbėgo kažkoks gyvūnas. Mašinos priekis buvo neblogai „nuneštas“, tačiau visi liko gyvi.

Atvažiavo policija. Po kiek laiko priėjo toks jaunas policininkas ir pasakė, kad man labai pasisekė. Nebuvau prisisegusi saugos diržų, tad policininko žodžiais, tikrai būčiau išlėkusi pro priekinį stiklą.

Nežinau, kas ten buvo, gal kokį angelą sargą turiu, o gal tiesiog toks atsitiktinumas.

Dovilė

šaltinis www.anomalija.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus