Skaudus kadras, išplitęs dėl kraupios priežasties: moteris laidoja dukrą ir tėvą

Mama pasidalino širdį virpinančia nuotrauka norėdama parodyti, kaip liga gali stipriai paveikti ne tik ligonį, bet ir visą šeimą.

Ally Parker dukra – vos penkerių metukų, tačiau jai diagnozuotas agresyvios formos smegenų vėžys. Kovą su klastinga liga pralaiminti mažylė yra aprūpinta visos šeimos dėmesiu.

Ja ypatingai rūpinasi ir Ally tėtis, kuriam diagnozuota šoninė amiotrofinė sklerozė. Tai progresuojanti nervų sistemos liga, kuri laikui bėgant sutrikdo gebėjimą kontroliuoti raumenis, todėl vyras negali judėti, kalbėti ar savarankiškai valgyti.

Jautrioje akimirkoje atsidūrusi Ally nufotografavo savo tėtį ir dukrą, kurie, pasak medikų, šį pasaulį turėtų palikti vos kelių savaičių skirtumu. Floridoje gyvenanti moteris savo dvigubu skausmu pasidalijo „Facebook“ tinkle.

„Mes visi manėme, kad ji mus visu pragyvens… Ir net nebūtume drįsę svarstyti, kad mūsų mažoji Braylynn turės išeiti pirmoji“, – rašė mama.

„Po kelių dienų mes turėsime palaidoti šią gražią mažą mergaitę. Po mėnesio, ar kelių savaičių, mes turėsime atsisveikinti su mano tėčiu. Du mano herojai pradings dar šiais metais“, – sielvartą liejo moteris.

„Aš atsisakau tikėti, kad visa tai turi kokią nors priežastį. Šis pasaulis yra baisi vieta“, – rašė A.Parker.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus