Sostinės pareigūnai sukelti ant kojų: milžiniški kamščiai, vėluoja miesto autobusai

Trečiadienio rytą policijos pareigūnai išplatino skubų pranešimą – keliuose situacija labai sudėtinga. Tuo tarpu į tv3.lt redakciją plūsta pasipiktinusių skaitytojų laiškai. Anot žmonių, Vilniuje – milžiniški kamščiai, o slidžių kelių niekas net nesiruošia valyti. Dėl neįprastų spūsčių visame mieste galimi didesni viešojo transporto vėlavimai.

„Visiškas chaosas. Viešasis transportas važiuoja, kaip nori, kai kurie autobusai visai nevažiuoja“, – piktinasi skaitytojas.

„Stotelėse – seniai matytos žmonių minios, keliai vis dar slidūs, autobusai nevažiuoja, visiška nesąmonė“, – taip pat rėžia vilnietis.

Susisiekus su Vilniaus savivaldybės atstovu, patikinta, kad skambučių jau buvo sulaukta, todėl vos prieš kelias minutes išplatinta informacija, kurioje informuojama, kodėl susidarė tokia situacija.

„Šiandien situacija mieste labai sudėtinga.

Naktį lijo, temperatūra buvo pliusinė, barstyti nereikėjo. Apie 6 val. staiga pasikeitė vėjas ir gatvių paviršių sutraukė ledas.

Bendrovės „Grinda“ barstytuvai nedelsiant išvyko į sostinės gatves, pirmiausia buvo valomos užmiesčio gatves, kur temperatūra žemesnė, iš ten ir atėjo pirmieji signalai apie slidžią dangą. Šiuo metu ypač sudėtingos eismo sąlygos ant tiltų ir viadukų“, – informuoja savivaldybė.

Galimi maršrutų vėlavimai

Dėl slidžios kelio dangos galimi viešojo transporto vėlavimai, ypač 18, 35, 36, 46, 57, 66, 6G maršrutų autobusų. Slidu Justiniškių g., Laisvės pr. ir Rygos sankryžoje, Antakalnio žiede. Galimi 2, 7, 10, 16 maršrutų troleibusų vėlavimai.

Sutriko ir 10, 34, 49, 50, 69 maršrutų autobusų eismas – slidu Didlaukio gatvėje, maršrutai nukreipiami per Kalvarijų ir Ateities gatves. 18 maršruto autobusai nukreipiami be užsukimo į Dvarčionis. Dėl slidaus kelio tarp stotelių Kurklių ir Verkių Riešė sustojo 36, 66 maršrutų autobusų eismas. Mūsų kelių draugai Grinda skuba į pagalbą!

Pasipylė avarijos

Dėl neįprastų spūsčių visame mieste galimi didesni viešojo transporto vėlavimai.

Vilniaus policija įspėja, kad trečiadienio rytą Vilniaus gatvės yra labai slidžios, įvyko daug avarijų. Policija pranešė, kad Vakariniame aplinkkelyje įvyko dvi avarijos, Kirtimų gatvėje (nuo Pagirių gatvės link Gariūnų) susidūrė šeši automobiliai. Nemenčinės plente ties nusukimu į Kairėnų gatvę į atitvarus atsitrenkė vilkikas.

Taip pat į atitvarus atsitrenkė automobilis ant Ukmergės gatvės viaduko.

Lietuvos automobilių kelių direkcija vairuotojus taip pat įspėja, kad didžiojoje šalies dalyje ant kelių dangų susiformavo plikledis.

Čia slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai yra barstomi.

„Vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į kelio dangos būklę, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo“, – sako kelininkai. Šiaurės rytiniuose rajonuose dėl naktį buvusio snygio keliai vietomis su šlapio sniego provėžomis, slidūs. Jie yra barstomi ir valomi.

Pietų Lietuvoje keliai drėgni. Vilniaus ir Trakų rajonuose silpnai lyja, Švenčionių rajone šlapdriba, kitur kritulių nėra. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vakariniuose ir pietiniuose rajonuose numatoma šlapdriba, lietus.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus