Spindinti oda: 5 natūralūs produktai, kuriais galima praustis

Jūsų šaldytuve visada yra produktų, kurie padės jums tapti gražesnėms be papildomų išlaidų. Odos valymas – pirmas ir svarbiausias kokybiškos priežiūros niuansas.

Avižiniai dribsniai

Avižinių dribsnių košė drėkina, maitina, puikiai valo odą, taip pat daro ją stangrią ir aksominę.

Prausimasis avižiniais dribsniais tinka merginoms, turinčioms odos problemų. Bet yra vienas svarbus niuansas: iš pradžių teršalai ir spuogai pradės lįsti į paviršių, ir jums gali pasirodyti, kad situacija pablogėjo, bet nepergyvenkite – tai valymo procesas. 7–10 dienų teks pakentėti, tada oda išsivalys ir taps akivaizdžiai švaresnė ir šviežesnė. Kad galėtumėte praustis dribsnių koše, reikia susmulkinti avižinius dribsnius ir išmirkyti šiltame vandenyje. Tada uždėti ant veido ir lengvai pamasažuoti. Galima palikti 5–10 minučių, tada nuplauti vėsiu vandeniu.

Medus

Medus – gana alergiškas produktas, todėl pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų organizmas nesureaguos į medų.

Praustis medumi geriausia prieš naktį. Reikia naudoti skystą medų arba truputį praskiesti jį vandeniu.

Prausimasis medumi padeda kovoti su sausumu, pleiskanojimu, taip pat uždegimais ir akne.

Rūgpienis

Rūgpienį prausimuisi galima naudoti išskirtinai nakčiai (dėl jo kvapo ir negalėjimo pasidaryti makiažo po prausimosi). Prieš prausimasi, dvifaziu aliejumi (miceliniu vandeniu arba geliu) pašalinkite nuo veido makiažą. Leiskite odai truputį apdžiūti, nuskalaukite vandeniu ir nusausinkite rankšluosčiu. Tada užtepkite ant veido rūgpienio. Palikite porai minučių ir nuplaukite vėsiu vandeniu. Kremo galima nenaudoti.

Panašūs prausimaisi padės susidoroti su mažomis raukšlelėmis, atkurti odos stangrumą ir grąžinti veidui šviežumą.

Agurkų sultys

Nuo patinimų, juodų taškelių ir papilkėjusios odos spalvos jus išgelbės prausimasis agurkų sultimis. Be to, agurkų sultys padės sumažinti pigmentaciją ir išbalinti odą. Taip praustis galima ryte ir vakare. Priemonei pasigaminti jums reikės sumaišyti ką tik išspaustas agurkų sultis su vandeniu santykiu 1:1. Tuomet gautu toniku suvilgyti vatos diskelį ir nuvalyti veidą, kaklą bei dekoltė zoną.

Išrūgos

Išrūgos yra nebloga multifunkcinė veido ir kūno odos, taip pat plaukų priežiūros priemonė. Ja galima drąsiai praustis vakare, kad oda būtų pamaitinta ir sudrėkinta. Išrūgų nuplauti nereikia. Ryte nusiprauskite kaip įprasta. Po savaitės išrūgų naudojimo jūsų oda taps aksominė ir sudrėkinta.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus